Philips

Ár:   60 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nix, Módosítva: 2014. december 11.

Ár:   60 000 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Akár 31 000 tisztítómozdulat percenként,
  • Akár 100%-kal több lepedéket távolít el, Egészségesebb fogíny mindössze két hét alatt,
  • 2X fehérebb fogak, Smarttimer és quadpacer,
  • 5 üzemmód: Tisztítás, Fehérítés, Polírozás, Fogínyápolás és Érzékeny üzemmód,
  • Egyszerűen rápattintható fogkefefejek az optimális higiénia érdekében,
  • Világító ikon jelzi az akkumulátor élettartamát, Karcsú, ergonomikus kialakítás a kényelmes fogásért.
  • A megvilágított kijelző mutatja a kiválasztott üzemmódot, és láthatatlanná válik, ha a készülék ki van kapcsolva,
  • Akkumulátor típusa: Lítium-polimer akkumulátor.

Kkrisssz

2020. szeptember 23.

Nem gondoltam volna, hogy egy fogkeféről véleményt fogok írni, de ez annyira jó, hogy muszáj volt!! Árban húzós egy kicsit, de mindenképp befektetés, hiszen biztos vagyok benne, hogy egy-két fogkő leszedést meg tudunk spórolni a rendszeres és megfelelő használat mellett. Sosem volt még ilyen tiszta és ápolt a fogsorom. Ráadásul láthatóan fehéríti is a fogaimat. Pluszpont az is, hogy magától leáll, így addig mosom a fogaimat, ameddig valóban szükséges. Kb. 3 hetente szoktam tölteni, napi 2 használat mellett. A design már csak hab a tortán...Csillagos 5-ös!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Cseniko

2020. február 26.

Több mint egy éve használom és maximálisan elégedett vagyok!
Egész pontosan a HX8391/02 típust választottam rózsaszín-fehér színben és imádom!
A férjem a HX9352/04-et fekete színben használja.

Gyerek korom óta nagy elektromos fogkefés voltam, klasszikus kerek fejű Oral B-kből jópárat elfogyasztottam alsó, közép és felső-középkategóriákból, de a DiamondClean-nek a nyomába sem értek!
Akciósan sikerült megvennem egy AirFloss Pro-val egybe csomagolva, amit szintén jó szívvel ajánlok.( Írtam is róla értékelést.)
Az első 24 órás töltés után érdemes a sensitive móddal kezdeni a használatot, mert meg kell szokni! Nekem egy hétbe telt.
Ezután lehet a normál clean módban, ami 2 perc és én ezután vagy egy 1 perces white vagy polish módot végigviszek még.
Soha ilyen tiszták nem voltak a fogaim mint ezzel a fogkefével.
Poharas töltő jól működik, kb 2 hétig bírja az akksi, de én elég sokat használom.
Szuper az utazó tartója is és azon keresztül is usb-n tölthető! A férjemnek a drágább verzió még tovább bírja egy töltéssel!

Vettem 4 különböző fejet is hozzá, szóval mindenki megtalálhatja a neki leginkább tetszőt.
Szívből ajánlom, azon kívül, hogy szuper fogkefe még csodaszép is!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

Több mint egy éve használom és maximálisan elégedett vagyok!
A férjem a HX9352/04-et fekete színben használja.

Soha ilyen tiszták nem voltak a fogaim mint ezzel a fogkefével.

Szívből ajánlom, azon kívül, hogy szuper fogkefe még csodaszép is!:)

anneshirley

2018. augusztus 7.

Nagyon szeretem. Mióta használom (kb. 2 éve), sokkal kevesebb fogkövet kell eltávolítani a fogaimról, és a fogselyemnek sem marad sok dolga. Többféle fej kapható hozzá, és vannak rajta különböző erősségű fokozatok is, amik 2, illetve 3 perc hosszúságúra vannak beállítva. Az akksija nagyon sokáig bírja egy töltéssel. Az egyetlen hátránya, hogy az én készülékem sajnos egy kicsit hangos. Amúgy kb. feleannyi összegért vettem, mint az itt feltüntetett ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

bernikrém

2017. szeptember 26.

Volt szerencsém kipróbálni a fogorvosi rendelőben ahova járok. kíváncsi voltam mi a különbség a többi típusú elektromos fogkefe között. Nagy meglepetés ért, már az első használat után azt éreztem,hogy kb sose voltak ilyen tiszták a fogaim, pedig sose okozott gondot a fogmosás. Nagyon kényelmes a markolata, a külleme, s tartozékai is nagyon tetszenek mind az utazótok ami tényleg praktikus és a pohártöltő is . Nagyon hatékony, az évi fogkő eltávolításra sincs szükség, hiszem semmi lepedék nem marad a fogaimon mivel ezzel a kis csodával mosok fogat.Maga a készülék 3-4 hétig bírja egy töltéssel pedig 2en használjuk napi 2x legalább, nem hangos egyáltalán,több féle üzem mód állítható be rajta. A fogmosási program 2 percre van beállítva tehát ha lejárt a 2 perc a fogkefe megáll.Több féle fej típust is kipróbáltam már, kedvenceim a diamon clean, sensitive típusú fejek, az külön tetszik hogy a fejek több méretben kaphatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

ingyombingyom

2015. június 21.

Nekem az easy clean verzió van meg. Imádom az elektromos fogkeféket! Sok is van belőlük. Kb fél éve kaptam ezt a férjemtől . Az elején még jól le is hurrogtam szegényt mert -teljesen egészségtelenül- utálom a puha sörtéjű fogkeféket és ez nagyon az. Ennek ellenére ez a fogkefe szuper!! Jól tisztítja a fogakat és a fogközeket is. Mióta használom a fogselyemnek sincs annyi dolga! Nem hittem volna ilyet egy ilyen puhasörtéstől . Azóta megvettem ezt a Diamondclean típust a férjemnek , ez többet tud mint az enyém mert állítólag több mindent kiszed a fogközökből és akkumulátoros meg a többfunkció és a dizájn ....
Pár hete egyébként kaptam egy Oral B tri Zone fogkefét is , még nem próbáltam de ez az easyclean fogkefe magasra tette a lécet,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 21.