Philips

Ár:   6500 Ft és 14 000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   2 db és 8 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2020. március 25.

Ár:   6500 Ft és 14 000 Ft
Kiszerelés:   2 db és 8 db
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Tökéletes azok számára, akik az alapos tisztítás mellett a felületi lerakódások eltávolítását is igénylik a ragyogó, még fehérebb mosoly érdekében. Ez a kefefej arra is kiváló, hogy a fogfehérítő kezelések között is megmaradjon a fogak ragyogása.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

kamillaanemeth

2020. október 25.

curaproxrol valtottam a sonicare protectiveclean-re, ez a w tipusu fej tartozik hozza. mivel az erzekeny foginy mindig problemam volt, sok utanajaras utan dontottem, hogy ezt valasztom, es halistennek nem csalodtam. a fogkefenek sima tisztito es feherito funkcioja is van, alapvetoen jo fogkremet hasznalok a feher fogakert, igy a feherito programot meg nem probaltam, ezzel a fejjel a sima tisztito program is szepen feherit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

Babooca

2020. március 25.

Szeptember óta van meg a készülék, ez a normál méretű és a kompakt kis méretű fej járt hozzá. Egy ideig szüneteltettem a használatát, valahogy hosszúnak éreztem a fogmosással eltöltött időt, de most egy hete újra visszatértem hozzá. Látványosan fehérebbek, tisztábbak a fogaim, White-fehérítő utána a Polish-polírozó üzemmódot használom minden fogmosás alkalmával. Reggelente még mindig kicsit hosszúnak érzem ezt a rutint, de este igazi felüdülés. Szemmel látható a különbség, és érzetre is teljesen más, mint manuális fogkefével. Már újra is vettem a fejet. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.