Philips

Ár:   43 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Terkabarka, Módosítva: 2020. május 14.

Ár:   43 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Intelligens hajgöndörítő rendszer a tökéletes formázáshoz
  • A hosszabb henger segítségével 2× több hajat tudsz formázni egyszerre
  • Függőleges markolat az egyszerű használat érdekében
  • Intelligens visszacsatolás automatikus kikapcsolással és készenléti jelzéssel
  • Túlmelegedés elleni védelem
  • Smart curl burkolat a tökéletes, hosszantartó loknikért
  • 27 formázási lehetőség a különböző hajformákért
  • 3 hőmérséklet fokozat és 3 időszabályozó a haj típusának megfelelően
  • 3 állítható irány a hajgöndörítésnél
  • Természetesnek ható,tökéletes hullámok a haj károsítása nélkül
  • Védő kerámia felület keratinnal
  • Curl boost technológia: tökéletes eredmények kíméletes hőmérsékleten

Benedetta88

2021. március 11.

Akciósan rendeltem meg a hivatalos webshopból egy másfél - 2 éve. Alapjáraton nem szeretem már túl sok hőhatásnak kitenni a hajamat, ha mégis, akkor azt próbálom a legkíméletesebb módon és nem túl sűrűn. Ez alatt annyit értek, hogy kb 2 hetente kivasalom a hajam a L'oreal Steampod-dal, vagy ehhez a kis szuper géphez nyúlok, ha épp hullámos loknikat szeretnék. .
Régebben nézegettem ennek az elődjét, vagyis a kisebb gépet, de szerencsére nem azt vettem meg. Mert pl. ha sietek, hajlamos vagyok vastagabb tincseket formázni egyszerre és sokszor az már soknak bizonyul neki is, kicsit "feltekeri" a hajat, de nem akad bele, ki lehet szépen szabadítani belőle, mert rögtön sípol egyet és automatikusan kikapcsol, így elkerülve a baleseteket. Így gondolom én, a kisebb géppel még vékonyabb hajtincset lehet egyszerre formázni.
A legalacsonyabb hőmérsékleten használom és így is szép és tartós hullámokat érek el. Nyilván magasabb hőmérsékleten, és különböző hajformázó termékekkel kombinálva még tovább tartanának a hullámok, de én a hamar zsírosodó hajamat nem teszem ki ennek. Nagyon tetszik benne, hogy ki lehet választani a göndörödési irányt, ez különösen hasznos, mikor az elől lévő tincseket formázom balra illetve jobbra. Hamar felmelegszik, de nem forrósodik át, kíméletes a hajjal, de nyilván használok hővédőt is hozzá. Hosszú, majdnem fenékig érő hajammal is 15-25 perc alatt végeztem, de nyilván voltak ráérősebb napjaim is. Most, hogy levágattam belőle egy 15 cm-t még hamarabb végzek.
Közel sem aknáztam még mindig ki a gépben rejlő összes lehetőséget, így még mindig izgatottan veszem a kezembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Shelly

2021. február 22.

Barátnőmnek van, de tervezem én is beszerezni. Gyorsan és könnyedén tud vele nagy, egyenletes nagyságú, szép loknikat csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.