Philips

Ár:   5949 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nituka, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Gyors hajszárítás, miközben óvja hajszálait. A többféle sebesség- és hőmérsékletbeállítás közül lehet választani a kívánt szárító hatás elérése érdekében.

Dorottya92

2017. március 20.

Nagyon szeretem, kb 1 éve használom. Jól szárít és használat után nem száll a hajam, kifejezetten puhább lesz, mint mikor mással szárítom.
A legmagasabb fokozata sem nagyon forró. Ja, és súlyra szerintem kifejezetten könnyű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

despoina

2015. október 21.

Télen decemberben vásároltam a Mammutban a Média Marktban, olyan 5 ezer forintért akciósan. Nagyon jó kis gép, nem roncsolja a hajam, gyorsan megszárad vele. Hetente többször is használom mert van amikor rászaritok a száraz hajamra reggelente. Remélem sokáig fogja bírni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.