Philips

Ár:   85 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dido88, Módosítva: 2020. december 17.

Ár:   85 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"A szövetek mély stimulációja a feszesebb tapintású bõrért. Az eszközt úgy fejlesztették ki, hogy a legjobb eredményeket nyújtsa nedves bõrön. Használat elõtt nedvesítse be bõrét vízzel. Száraz bõrön is használható, így az Önnek a legmegfelelõbb módszert választhatja ki. Bár bõre mindekét módszerrel feszesebb tapintású lesz, észre fogja venni, hogy a fej könnyebben csúszik a nedves bõrön, így még kellemesebb és finomabb élményt nyújt. Ha ezzel a készülékkel tisztítja bõrét, nemcsak több sminkmaradványt és elhalt hámsejtet tud eltávolítani, hanem az élettelen bõrszínt is. A mélytisztító hatásnak köszönhetõen kedvenc bõrápoló termékei, például a krémek, szérumok és esszenciák jobban beszívódnak a bõrbe. A fejeken lévõ kristályrészecskék tényleg rendkívül gyengédek bõréhez, mivel akár 20-szor kisebbek, mint a dörzsöléshez használt normál részecskék. Minden bõrtípushoz, még a legérzékenyebbhez is megfelelõ."