Philips

Ár:   54.999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. november 9.

Ár:   54.999 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő eszközök

A Philips VisaPure Essential készülék az arctisztítás új technológiáját nyújtja Önnek, amelyet könnyedén beilleszthet napi arcápolási szokásaiba. Gyengéd tisztítás a tiszta, puha és ragyogó bőrért.

• 2 intenzitási beállítás
  • 2 tisztítókefefej, utazótok
  • DualMotion technológia
  • Tisztítás

Kapható a Média Marktokban.

29.990Ft Philips Visacare Prestige SC6240 mikrodermabráziós arctisztító készülék
Ár: 29.990Ft , Eladó: dido88
Állapot: Új, Helyszín: Pest megye, fizetés: Utalás->posta vagy személyes átvétel

Fberni

2019. július 27.

Pár hete használom, ajándékba kaptam egyébként nem szoktam hinni az ilyen csoda masináknak. De minden reggel ezzel mosom az arcom az arcmosóm ugyan az mint előtte, és az arcom szebb a pólusaim kisebbek mindenhol,pedig egy 4 hetes kisbaba mellet nem fektetek most nagy hangsúlyt az arcomra, de ez nagyon bevált eddig. Annyi kis negatívum, hogy az advence készülékhez minden féle szuper masszírozó fej van ami ehhez nem kompatibilis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

lenastewart

2016. május 11.

1-2 naponta használom zuhanyzásnál, szappant/gyengéd arcradírt kenek az arcomra, és belemasszírozom. Első használattól éreztem, hogy Teljesen tiszta az arcom, nem csak nagyjából. A pórusaim szépen kitisztultak tőle, és összehúzódtak. Sima tapintású tőle a bőröm. Nem a legolcsóbb, de akciósan 100% megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

sophienyuszi

2016. április 21.

Update: december óta ma, április 21-én, 09:11-kor töltöm először. És minden nap (oké, egy-egy alkalom kimarad, ha lusta vagyok) használom. Zseniális. Fenomenális. Imádom-imádom. Legtöbbször a szenzi fejet használom, ha úgy érzem, hogy ráférne a bőrőmre alaposabb tisztítás, akkor nyúlok a normálhoz. Szeretném beszerezni a mélytisztítót is, ha olyan helyek járok, biztosan utána kérdezek.

Voltam olyan szerencsés és a Szépséglabor nyereményjátékán én kerültem kisorsolásra, és épp karácsonyra enyém lehetett ez a csoda. Nagyon szeretem, ott tartok, ha egy kicsit rossz kedvem van, csak rágondolok a saját Visapureomra és egyből visszatér a vidámság :D
Külsőre nagyon kecses és könnyű, és a színe miatt is igazi csajos masina ez, és annak ellenére, hogy vízálló eleinte nagyon féltem, hogy be fog dögleni akár pár csepptől is. Mostanra már bátran használom vizes kézzel, víz alatt. A fejek könnyen pattinthatók és tisztíthatóak, néha a tartójával bénázok, amikor használat után visszarakom száradni, sokszor akarom fordítva beletenni.
A használatára vonatkozóan, én eddig tápláló kecsketejes és fekete szappannal próbáltam, de már tervezem, hogy a Himalaya sárgabarackos radírjával is ki fogom próbálni. Nekem normál bőröm van, hetente kétszer szoktam radírozni, de ettől a készüléktől minden nap olyan puha és feszes a bőröm, mintha naponta radíroznék, így szerintem a peelinget heti egyszeri alkalomra bőven elég lesz lecsökkenteni. Nagyon szép sima és egyenletes lett tőle az orrom körüli bőr, aminek néha érdesebb tapintása szokott lenni esetemben. A normál fejjel kettes fokozaton kicsit irritált az orcáimon, de egyesen és az érzékeny bőrre valóval egyáltalán nem. Magamtól soha nem lett volna lehetőségem közel hatvanezer forintot kiadni egy ilyen szépségkütyüért, így tényleg szuper szerencsésnek érzem magam, hogy az enyém lehet :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

shutterfly

2016. január 27.

Egy lila-zöld színű, limitált kiadású készülék boldog tulajdonosa vagyok, és imádom! Tényleg függőséget okoz.
Esténként szoktam használni, normál bőrre való fejjel. Sokkal tisztábbnak és puhábbnak érem a bőröm, és láthatóan sokkal jobb állapotú is. Eleinte kételkedtem benne, hogy megéri-e ennyi pénzt költeni egy arctisztítóra... most viszont már nem tudnék nélküle élni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

SzellGreta

2015. december 26.

Karácsonyi ajándék volt, először próbáltam, de nem hiszem, hogy a mostani véleményem vagy a hatása változna az idő múlásával :) Érezhetően sokkal tisztább és puhább lesz az arcom a használata után, mindenféle elfogultság nélkül mondom ezt. A kialakítása és a design is nagyon szép, persze ebbe a rózsaszínes barack színben van :P Már most nagy a szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

illesbb

2015. december 15.

1-2 hete használom. 2 fej van hozzá, egy érzékeny bőrre való és egy normál bőrre. Az érzékeny bőrre való nagyon puha, mindennapos arctisztításra alkalmas, a normál bőrre való is puha, de az már alaposabban tisztít, szóval azt nem használom mindennap.
Egybként zselés arctisztítóval használom és így a készülékkel még jobban meg tudom tisztítani az arcom.
Tetszik benne az is, hogy van egy állványa (ami a töltője is egyben).
Szóval nagyon megszerettem ezt a kis készüléket! :) Ezúton is szeretném megköszönni a Krémmániának a lehetőséget, hogy kipróbálhattam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Tetszik benne az is, hogy van egy állványa (ami a töltője is egyben).