Philosophy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. május 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek

Tartalma: 1 highlighter arcra (Amazing Grace árnyalat), 1 pirosító (Pure Joy árnyalat), 1 highlighter arcra és testre (7th Heaven Árnyalat), 2 szemhéjpúder (Angel és Dream árnyalatok), 2 szájfény (Be sweet és In Love árnyalatok)

Kiszerelés: összesen 8,12 g terméket tartalmaz

2014. június 23.

Nem is tudom, miért halogattam eddig a vélemény megírását, immár egy hónapja nálam van ez a kis könyvecske, és imádom. Kb. 10x6 cm a mérete, nagyon szép a külseje, könyv(műbőr-)hatású, és a tartalma számomra 100%-ig kihasználható. Nagyon natúr alig-sminkhez tulajdonképpen csak egy bronzosítóval és egy szempillaspirállal (esetleg szemceruzával) kell kiegészíteni. A szájfények csak a potban színesek, felkenve áttetsző mindkettő, picit ragacsos állagúak, cserébe nem jönnek le pár perc után az ajkakról. A két szemfesték színe szépen harmonizál felkenve is, a világosabbat a mozgó részre, a sötétebbet a külső szemzugba és a mélyítővonal külső felére szoktam kenni (de szemöldökpornak is használható!). Potban enyhén csillámosnak tűnnek, de felkenve inkább csak picit selyemfényűek. A préselt por állagú highlighternek (Amazing Grace) van külön adatlapja is, gyönyörű finish-ű kiemelő, nincs tele csillámokkal, de nagyon szép fényes felületet ad, arccsont felső részére, belső szemzugba használom. A krémes highlighter is nagyon szép finish-t ad, őt a szemöldökcsontra, cupidó-ívre szeretem használni. A pirosító egy eléggé sokoldalú rózsaszín, nem harsány, nem olyan nagyon pigmentált, viszont építhető, így világosabb és sötétebb bőrre is megfelel.
Összességében nekem nagyon-nagyon tetszik, örülök, hogy megvettem. Hozzáteszem, hogy az eredeti áráért, ami ha jól emlékszem 35 dollár, nem vettem volna meg, de eperneten akciós volt, kb. 2300 forintért jutottam hozzá (és ahogy láttam, azóta már megint volt egyszer akciós, szóval ha valakinek felkeltette az érdeklődését akkor érdemes figyelni az epernetet), ennyit nagyon-nagyon megért, a highlightereket szinte minden nap használom belőle, akkor is ha a smink többi részét más termékekkel készítem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 23.