Pierre Cardin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej jegyei:Boróka bogyó,Mandarin,Bergamott,Grépfruit

Szív jegyei:Gyömbér,Ánizs

Alap jegyei:Szantál,Szegfűszeg,Vetiver

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

galagonyanya

2014. május 29.

Valóban nem tizenéves suttyók illata, valami fergetegesen jó! Kedves párom korábbi nagy kedvence, azt mondta róla: "Olyan németes illat" - ezzel arra utalt, hogy komoly disztingvált német üzletemberek használhatják ezt a parfümöt... Mostanában nem látom sehol, csak nem szüntették be a gyártását...?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.

Kiscsillag5

2014. január 1.

Férfias, komoly, kellemes, szexi illat. Érettebb pasikhoz, érettebb személyiségekhez illik inkább szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

banyadék

2013. szeptember 1.

El sem hiszem, hogy őt senki nem véleményezte még. Visszafogott, diszkréten lengedező, inkább 40 feletti pasikhoz illik. A kedvesem illata, imádom rajta. Nem feltűnő, nem húzza a csíkot, pont az a férfi parfüm amit csak és kizárólag én érzek rajta, amitől odáig vagyok. És ez így van rendjén!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 1.