Pierre Cardin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Keleties,fás-gyümölcsös illatkategória

Fejjegy: citrom, zöld alma, ciklámen

Szívjegy: tárkony, szerecsendió, levendula

Alapjegye: cédrus, Perui balsam, Borostyán

karakumsivatag

2018. január 3.

Túl sok vélemény nincs róla Fragrantica-n sem. Nekem ez határozottan uniszex. Amikor kifújom, akkor elég pasis, de hamar átalakul édes-lágy illattá. Tartóssága nekem pont elég. Elsősorban azért szereztem be, mert parfümmániás kollégánk előzőleg úgy jellemezte, hogy nagyon hajaz a Boss Bottled-re. Az a Boss parfüm még nekem nőnek is túl lágy, de valóban nagy a hasonlóság. Nekem valahogy a Boss Bottled túl kiszámított, picit uncsi, a Vertige jobban teszik, picit talán édesebb is. Nekem az illat maga a Boss Bottled és a Baldessarini Amber között van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

Bini

2015. április 9.

Kellemes kis illat, azonban nem túl tartós..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Kellemes kis illat, azonban nem túl tartós..:/

Laci

2014. március 8.

Ma szagoltam dm-ben és ez bizony egy jól leutánzott Boss Bottled. Egy az egyben a La Rive Grey Point ugrott be, semmivel sem jobb annál. Akinek ez tetszik, próbálja ki az említett másik illatot is, meg fog lepődni. Igazságos leszek: eredeti 5 csillag, utánozhatatlan aromája van, Grey Point 4, ez pedig, mivel 3x annyi, mint a La Rive 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 8.

Pampilla

2014. március 6.

Ez egy csodás illat! Nem mondanám annyira tipikusan férfiasnak,persze őket célozták meg vele,de én nő létemre bizony használni fogom,mégpedig ősszel,mert ez egy meleg bujós illat,és vannak napok amikor nagyon vágyom egy ilyesmi kompozícióra,szóval nekem bejön nagyon,örülök hogy rátaláltam.Nagyon tartós az én bőrömön,egyet fújtam belőle az alkaromra,és miután a fej- és szívillat lecsendesedett,gyönyörűen kiteljesedett az alapillat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 6.

Joe38

2013. július 9.

Mint ,ahogy a neve is sugallja (szédülés) ,amolyan csajozós,rámenős,szédítős illatnak tűnt nekem méghozzá a tartós fajtából.Őrá is érvényes, amit a "Style"-nál írtam,hogy egy Coty-Cardin kompozícióról van szó idei megjelenéssel.Szerintem a fiatalabb korosztály lett megcélozva ennél a parfümnél vagy legalább is rám olyan benyomást tett!Mindenképpen egy modern, avantgárd és divatos illat............... Kinek a pap, kinek a papné,nekem a "Style" fűszeressége jobban bejön ,de stílusban, erősségben,üveg kinézet stb. és mert egy PC illatról beszélünk nálam bőven benne van a "jóóóó" kategóriában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 9.