Pierre Cardin

Ár:   7999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   Rossmann

Megjelenés éve: 1990

Fejillat: aldehidek, koriander, gyümölcsös jegyek, brazil rózsafa, kardamom

Szívillat: szegfű, jázmin, ylang-ylang, gyöngyvirág, rózsa

Alapillat: szantálfa, borostyán, pacsuli, pézsma, vetiver, tömjén

Ár: 3000 Ft+ postaköltség , Eladó: boszilvi
Állapot: Próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesén Debrecenben, vagy Foxpost/Posta

Zsedit

2021. január 31.

Krémmániás csere útján jutottam hozzá, és első ránézésre megijesztett, hogy jaaj, micsoda doboz, meg üveg. De kifújás után....uuu, nagyon szeretem. Imádom az aldehides illatokat, a rózsát nem kedvelem, de ebbe kell, és még tetszetős is! A nevetséges ára ellenére tartós, úgy 3 óra után már bőrközelibb, de érezni. Hogy lenne benne gyöngyvirág, vagy ylang-ylang, vagy valami gyümölcsös, azt nem állítanám, de a rózsafa+rózsa+aldehid+szantálfa és némi tömjén, az biztosan jelen van.
Nem túl összetett, de igazán egyedi parfüm, szerintem aki szereti az aldehidet, annak hiba kihagyni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 31.

Naspoja

2020. május 26.

A rózsaszín üveges kiadást vettem a rossmannban kb 1700 forintért. Erős aldehidek és bazsarózsa. Lehet érezni hogy nem a mai kor szülötte, de ez nem jelent rosszat. Viszonylag tartós, erős a szillázsa, Anyukám meg is dicsérte rajtam. A Lancome magie noire-jara hasonlít kicsit jellegében.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Pünyike

2018. október 19.

Új, általam eddig nem ismert illatra vadásztam, többször elsiklott felette a tekintetem, mert annyira gagyi az üvege, hogy még egy "pafümhamisító cég" sem vállalná fel. Kb. másfél órán keresztül fújkáltam az illatokat, mire minden mindegy alapon kipróbáltam. Amikor megszagoltam, nem mosolyogtam, nem undorodtam, inkább meghökkentem. Látomásom volt! II. Erzsébet jelent meg előttem, majdnem pukedliztem egyet. Csak bámultam magam elé, ebből a katatón állapotból a kedvesem zökkentett ki: "Megyünk már? Éhes vagyok! Ez jó lesz? Mi van, rosszul vagy?" (Lehet, hogy én is csak az éhségtől hallucináltam?)
Nem komoly, nem nőies ez az illat. Tiszteletet parancsoló. Ódon, de nem nyanyásan. Ez a történelem illata.
Először csak papírra fújtam, majd a csuklómra, kb. hat órája, amit még mindig érzek. Soha nem tudnám viselni, nem is illik hozzám, viszont akarom ezt a parfümöt. Sajnos nem vettem meg.
Aldehides rózsa és leszáradáskor csatlakozik a tömjén. Semmi más nem jött elő a bőrömön.
Még nem éreztem ennyire egyetlen parfümben sem a tömjént. Rettenetesen eredeti.
Mindenképp próbáljátok ki, de először csak tesztcsíkra, s ha a próba után nem akarjátok szétverni a szaglószerveteket, akkor mehet csuklóra is. Páratlan élményben lesz részetek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 19.

Még nem éreztem ennyire egyetlen parfümben sem a tömjént. Rettenetesen eredeti.