Pimkie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2012. szeptember 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

monyavari

2015. szeptember 5.

imádom <3 amikor véletlenül felbukkan az üzletben, betárazok belőle vagy három üveggel :D a srácok konkrétan vinnyognak, amikor megérzik, idézem: "üh üh mi ez a gumicukor/nyalókaillat aaah" :DD de nem ezért használom, hanem mert konkrétan euforikus állapotba kerülök tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

GossipGirl

2013. március 7.

Nagyon szeretem, kedvenc parfümöm. :) Tartós, olcsó is és az üvege is nagyon tetszik. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 7.

Heli

2012. december 23.

Ennek régen nem ilyesmi üvege volt?
Lakótársam fújkálta magára, lecserélve a Nina Ricci parfümöt. Hát kár volt. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

Ennek régen nem ilyesmi üvege volt?
Lakótársam fújkálta magára, lecserélve a Nina Ricci parfümöt. Hát kár volt. :D

doramora

2012. december 23.

Legjobb <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

Legjobb <3

Csibecsont

2012. december 18.

Nekem is volt pimkie-s parfümöm, a neve love purple-volt és egy békejel volt rajta, az egri üzletben vettem. Azt sajnáltam csak hogy nem bírja valami sokáig, így nem is vettem újra, pedig tényleg nagyon finom illata volt :) Barátnőm használt ilyet, ő imádta, nekem nagyon édes eperillata volt, de egyébként finom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

Gabriella92

2012. szeptember 27.

Ennek valami mennyei illata van... igazából a testvéremé, de én is használtam párszor (főleg bulikba), és csak dicséreteket kaptunk az illatát illetően. Neki nagyon sok csoporttársa volt oda érte, mindenki kérdezte hogy mi ez a finom illat és hol lehet megvásárolni ezt a parfümöt. Júniusban, a vizsgatemető bulin az egyik srác volt oda meg vissza tőle, akivel táncoltam ("mondtam már hogy milyen k.va jó illatod van?" :D - igen, mondta már! :D), a testvérem szintén beszámolt olyan bulis élményről, amikor a srác arról faggatja hogy milyen parfümöt használ :D Úgyhogy nőknek és férfiaknak is egyaránt tetszik, és nagyon tartós az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.