Piping Rock

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. október 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%-os tisztaságú marokkói argánolaj. Esszenciális zsírsavakban, öregedésgátló antioxidánsokban és E-vitaminban gazdag, "folyékony aranynak" is nevezett természetes ápoló olaj.

Az argánolaj jótékony hatásai:

• Az arcbőrön és dekoltázson használva hidratál, feltölt és csökkenti a ráncok mélységét. Hosszabb távú folyamatos használat esetén jó hatással van a rozaceás tünetekre és a pigmentfoltok erősségét is enyhíti.
  • Testre használva bőrnyugtató hatású, extra hidratáló. Természetes, kímélő megoldás zsíros bőr és pattanások esetén is, ugyanis az argánolaj szabályozza a faggyútermelést.
  • Hajra alkalmazva selymessé, egészségtől ragyogóvá teszi azt. Száraz fejbőr esetén pakolásként is alkalmazható.