Piping Rock

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

• Több mint 12% C-vitamint tartalmaz.
  • Táplál és feszesít, csökkenti a ráncokat, a puffadtság és a sötét karikák megjelenését.
  • Segít az egységes és rugalmas bőrkép elérésében, valamint a finom vonalak és ráncok lágyabbá tételében.
  • Használható fényvédő és smink alá is.
  • Parabén- és tartósítószer-mentes.

x

2021. január 20.

Az első C-vitaminos szérum, amit kipróbáltam, és idáig az egyetlen is, mert újrarendeltem jó néhány példányban, így elég sok van most belőle. Külön szoktam használni, hogy a ph-ját ne változtathassa meg semmi, és igyekszem olyankor, amikor nem megyek napra pár óráig utána. A glicerinnek köszönhetően kifejezetten hidratált érzést kelt a pofikámon, nem hiányolja utána rögtön a krémezést. A színét jól megőrzi sokáig, a savasságát is, mert még az üveg alján megmaradt pár éves adag is csíp picikét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

Aprile

2018. május 20.

2017.08.24. A Piping Rockot már évek óta ismerem, és sok terméküket próbáltam már. A kencéik zöme jó és szerethető, amellett, hogy teljes mértékig megfizethetők. Ez a kis C-vitaminos szérumuk nagyon jó áron kínálja magát, ráadásul még rossznak sem nevezhető. Már az első használat után is látványos eredményt hozott, gyengéden, de jól feltöltötte az arcom, és csak úgy cuppantotta befelé a bőröm, ahogy a C-vitaminos motyókat szokta. Az összetevőlistája rövid, lényegre törő, bár azért egy-két jó összetevő még elfért volna bele, de így is remek szerintem az ára fényében. Eleinte az orcácskáimon éreztem egy kis csípést, de ez pár használat után megszűnt. Hűtőben tartom mindig, de a mindennapos rövid "szellőztetésekkel" sincsen gondja, nem oxidálódott, nem romlott a minősége. Más C-vitaminos szérumokhoz képest gyengébb, hiszen ennél jóval bikább, erősebb darabok is vannak, de ár-érték arányban jó kis cucc ez. Amit ígér - ráncok visszafogása, feszesítés, táplálás, egységesítés - szerintem nagyjából hozza is. Hamar beszívódik, minimális ragacsos érzet marad utána, de azt egy jó kis hidratálózás, vagy más opcionális motyók - emulzió, esszencia, lotion stb. - felhelyezése megszünteti.

Update: Lényegesen üdébb, problémamentesebb a bőröm, mióta rendszeresen használok C-vitaminos szérumot, és a sok próbálkozás között ezt a darabot is szerette az arcom. A második üvegcse vége felé közeledve azt vettem észre, hogy kissé ragacsosabb lett az állaga, ahogy a bőrömön elkenem, és nehezebben szívódott be, mint korábban. Persze, továbbra is megoldotta a kérdést a rárétegzett többi kence. Tény, hogy nem a legjobb C vitaminos szérum, amit valaha használtam, de az árához mérten jól teljesít. Akinek nincs túl sok szérumra költhető pénze, annak érdemes lehet kipróbálni. Egy jó rutin nélkül persze, ez sem érne el látványos eredményt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Dorcsa

2018. március 24.

Egy szóval: szörnyű. Kifejtve: Nekem vízhiányos a bőröm, bár mostanában ezzel kevesebb a problémám. Használtam már többféle C vitaminos szérumot, ez azokhoz képest vicc kategória. Nem vettem előtte semmit a piping rocktól, hát nem leszek törzsvásárlójuk :D.
Baromira bezsírosítja a bőröm, pattanásokat okozott és semmit nem éreztem a C vitamin hatásaiból ennél a terméknél, nem úgy mint a többinél, amiket használtam. Smink alatt full zsírtócsa tőle a fejem, pedig ilyen problémám nem szokott lenni.
Senkinek nem ajánlanám, 100 %os pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Senkinek nem ajánlanám, 100 %os pénzkidobás.

0808

2018. március 17.

Egy közepesen erős, alap c vitaminos szérum, semmi extra nincs benne. Roppant jó árban van és elég ügyesen teszi a dolgát , nyilván kell a kitartó használat és a szépen összeszedett rutin .Ennyi a titok, ja és a hűtő.
Persze én is kételkedtem benne,ilyen áron mit várhatok, de azt kell mondjam nem jobbak mérföldekkel a tizenxezer forintos cuccok!
Az én bőröm jól bírja a megpróbáltatásokat, semmi nem üti ki, így ezzel a termékkel sem keveredtem konfliktusba.
Nem spórolok vele sem, egy 3/4 pipettányit simán fölkenek arc+nyakra , viszont egy kicsit nehezebben szívódik fel (glicerin) mint az általam eddig használt c szérumok .
A rutinomba beépíthető, megbarátkozott az oszlopos tagokkal is, szóval elvagyok vele, de nem ő a legkedvencebb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 17.

tdobos

2017. szeptember 14.

Életem első C-vitaminos szérumja. Mivel a bőröm eléggé érzékeny a rozacea miatt, óvatos duhajként elsőre ezt az egyszerű összetételű, alacsonyabb koncentrációjú terméket rendeltem meg.
Egyébként szeretem a PipingRock szérumok és olajok esetében, hogy kevés összetevőt tartalmaznak, így az érzékeny bőr számára is remek választás lehet.
Mivel olvastam róla előzetesen, hogy magában használva a C-vitamin irritálhat, az alacsony százalék ellenére sem magában használom, hanem a dupla arctisztitás után a Hadalabo lotionba csepegtetve. Így egyáltalán nem irritál, azonnal hidratál a kombó és még így is látványos eredményt hoz. Pár napos reggeli és esti használat után szó szerint kisimultabb, ragyogóbb és egészségesebb bőrszínem lett. Csupán egy kérdés ütött szöget a fejembe : Miért nem használtam már sokkal hamarabb C-vitaminos szérumot?
Persze a rutinom többi szereplőjének is biztos van köze a bőröm pozitív változáshoz, de biztos vagyok benne, hogy a C-vitaminos cucc állandó vendég lesz. Mivel van pigmentfoltom is rendesen, szépen lassan megkínálom majd a bőröm erősebb termékkel is, ha ez elfogyott.
Fiatal bőr számára vagy kezdő szérumnak bátran ajánlom, ha véletlenül nem jön be sem dönt a sárba, hisz, mint minden PipingRock termék, ez is nevetségesen olcsó a minőségehez és a mennyiségehez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid