Piros Pont

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: scorpiosecret1985, Módosítva: 2015. április 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A kecsketejnek gazdag protein, ásványi anyag (kalcium, kálium, magnézium, nátrium, foszfor és klorid) nyomelem (réz, cink, foszfor, bór, titán, króm, jód, kevés vas) vitamin (A-, B1-, B2-, C-, D- E, kevés B12 és folsav) és enzim (Q10) tartalma van.

A szappanban lévő természetes olajak segítik a bőr regenerálódását, hidratáló, és tápláló hatásúak.

Olíva olaj: segíti a bőr regenerálódását, védi és táplálja a bőrt, hidratál, és gátolja a mélyrétegű vízvesztést.
Kókuszolaj:megerősíti a bőr belső szöveteit, megelőzi a bőr idő előtti öregedését, és természetes védelmet nyújt az UV sugarakkal szemben.
Pálmavaj: E-vitaminban gazdag, tápláló olaj, K vitamint és ásványokat tartalmaz
Napraforgó olaj: Gazdag A-, D-, E-vitaminokban. Kiváló bőrápoló.
Ricinus olaj:Bőrsimító, bőrkondicionáló, hidratáló olaj, serkenti a bőr kollagén termelését.
Az ezüst kolloid a kutatások szerint fertőtlenítő hatású, elősegíti a bőr és más finomszövetek újraképződését.