Piz Buin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: interlog, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Fényvédők

A Melitan technológia fokozza és tartósabbá teszi a bőr természetes színét. A barnaság kétszer gyorsabban alakul ki. Hidratáló hatás a hámlás ellen és a hosszantartó barnaság érdekében, E vitamin a szabadgyökök ellen.

• Vízálló formula
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Acapulco illattal

dobolank

Korcsoport: >54
2014. szeptember 15.

Nem voltam tőle elragadtatva - konkrétan simán leégtem tőle, pedig egyáltalán nem szoktam leégni. Általában a nyaralás elején 20-as, a közepétől 10-es Sundance-t szoktam használni - ez 15 faktoros volt. Direktben 11 után nem is napoztam, csak mászkáltam napos helyen is... Talán a szín tartóssága terén adott némi pluszt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. szeptember 15.