Piz Buin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: interlog, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hozzáadott E-Vitaminnal segít megelőzni az érzékeny ajkak kicserepedését.

• Gyulladás csökkentő
  • Nyugtató
  • Sejt regeneráló
  • Hidratáló

Musil

2017. április 15.

Hiába ad jó fényvédelmet, az állaga sajnos nagyon rossz, de legalább nem lesz tőle hullaszínű a szám. Összességében csalódott vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

csillag

2017. április 10.

Bár nekem az spf 50 van, nagyon jó termék. Teljesen egyetértek az előző hsz-sal, én is azért imádom, mert nem színezi be az ajkat margarinsárgára, nem csinál hullaszínt mint a labello. Szuper védelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

yasmine1122

2014. július 4.

Szeretem ezt az ajakápolót, mert a Labello-val ellentétben, ettől nem lesz hullaszínű a szám és hidratál is. Plusz ugye nem ég le a szám, ami tengerparton sűrűn előfordul velem, de még a szoliban is felszoktam kenni. :) Elég gazdaságos, már 1,5 éve használom. A napolajat is szeretem ettől a márkától, nagyon jól lehet vele barnulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Villango

2013. december 4.

Nagyon jó kis ajakápoló.
Telt ajkaim vannak, ezért ha ápolom, még nagyobbnak tűnnek, így van mi motiváljon, bár nem nagyon szeretem ha valami a számon van. Azt viszont fontosnak tartom hogy a napsugárzástól is óvjam, így esett erre a választás.
A márkát már használjuk egy ideje, és meg vagyunk vele elégedve. Ez az ajakír megvan már vagy 2 éve, mert másfélével használom felváltva, de jó érzés viselni, és puhít.
Igazából ár-érték arányban annyira nem jó, mert nagyon drága....a szám meg nem ég le ha nem kenem vele :-) ettől függetlenül nagyon jól végzi a dolgát. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

Nagyon jó kis ajakápoló.