Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 850 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. május 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 850 Ft

Régebben Playboy néven volt megtalálható, ma már America néven van a boltok polcain.

Ár: 850 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

hagicica20

2013. május 22.

Régen Playboy néven volt forgalomban. Szerintem nagyon kellemes illatú dezodor. Férfias, fiatalos (de a középkorosztálynak is meglehetősen jól áll), kissé édeskés (szeretem azokat a férfi illatokat, mely nem harsányan zöld), elég jó tartós, báris ruhán napokig érződik.
Egyszer egy buszos nyaraláson, mikor még 17 éves voltam, az egyik pasi ilyet használt. Mondanom se kell, fültől kislábujjig belezugtam. De csak plátói volt a dolog. De még az év őszén igaz egy-két csók erejéig, de az enyém lehetett a pasi ezzel a mesés illattal együtt. :))) Csak azért nem veszek a páromnak ilyet, m megakarom tartani ezt az illatot a kamaszkori emlékeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.