Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lidérc., Módosítva: 2013. május 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád:aromás-gyümölcsös

Fejillat: narancs, gin, fűszerek
Szívillat: vörösáfonya, piros alma, muskátli
Alapillat: szantál, tölgymoha, borostyán mag

Kiadás éve: 2012

riaraven

2018. január 19.

Anyukám lepte meg a páromat egyszer ezzel. Jó, kellemes illatú és viszonylag tartósnak ítéltük meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Underbelly

2016. július 28.

A barátom használja, együtt választottuk. Friss és férfias illat, nagyon passzol hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

x

2016. július 19.

Nos hát megláttam a Rossmannban, és 750 Ft-ért nem bírtam otthagyni, bár tudtam, hogy homokot viszek a sivatagba, amikor megveszem. Vagy találóbb a vizet az óceánba metafora, mindegy. Pont nyárra tökéletes, friss aromás, kissé citrusos, sportos, szépen összerakott illat, bár azt hiszem, az almával parfümökben nehezen boldogulok, legalábbis ez a közös eleme néhány engem zavaró illatnak, de itt beleillik az összhangba. Nem olyan erős, mint az egyetlen Playboy illat, amit rajta kívül ismerek, a VIP, de a két illat jellege is nagyon más. A VIP-t jobban el tudom képzelni uniszexnek, de ez sem okoz gondot nő létemre nyárra. Igazából fene tudja, hogy megéri-e azt az öt pontot, mert nem valami egyedi, de az elvárásokat és főleg az ár-érték-arányt figyelembe véve tőlem megkapja. Azon kívül, hogy számos hasonló illat létezik, semmi hibája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

tizesh

2016. április 21.

Nagyon kellemes kis illat ez...nagyon emlékeztet a régi avonos full speedhez :) fűszeres, kellemes illat! egy próbát megér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 21.

CalMag

2015. augusztus 18.

Csak ez és a Hollywood van eddig a birtokomban.
Nem tudom melyik a jobb,mind a két illat telitalálat.
A Hollywood-ot a párom vette nekem,a Berlin-t pedig Én kerestem,
mivel az internetes parfüm rendelésemhez jött egy ilyen minta is,
nem mindenhol kapni,sajnos...
Múllerben találtam meg a Kökinél,Rossmann-ban és DM-ben hiába kerestem,ott ezt a Playboy-t nem árulták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Csak ez és a Hollywood van eddig a birtokomban.
Nem tudom melyik a jobb,mind a két illat telitalálat.
A Hollywood-ot a párom vette nekem,a Berlin-t pedig Én kerestem,
mivel az internetes parfüm rendelésemhez jött egy ilyen minta is,
nem mindenhol kapni,sajnos...

Jutka1989

2014. november 21.

Berlinben vettem az első üveggel a páromnak, nagyon tetszett. Most vettem meg a 2. üvegcsét, szerintem veszek még majd belőle :) A női playboy parfümöknek nincs szerintem túl tartós illata, de ez a férfi nem rossz. Viszont csak akkor venném meg, ha akciós, mert annyira nem jó, mint amennyiért árulják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.