Playboy

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: viktorianikolett, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Dezodorok

Illatjegyek: körte, grapefruit, mák accord, Pina Colada, narancsvirág, eper, vanília, cédrus és pézsma.

Noyko

2019. szeptember 7.

Hááát... igen a csomagolása miatt megvettem, az még mindig tetszik is. Az illata gyümölcsös, finom, de megunható. Viszont minél régebb óta használom, be kell ismernem: ragad és nem gátolja az izzadást. Sajnos ez jellemző a Playboynál. :-( Újra nem venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

PETRA820718

2016. február 21.

Sajnos nem sok értelme van:deo hatása nincs, az illata sem a legjobb, bár nem is tartós.
Maga a termék csomagolása néz ki valamennyire, de ez nagyon kevés. Csalódás.
Előnye,ebben a flakonban nagyon sok van :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Maga a termék csomagolása néz ki valamennyire, de ez nagyon kevés. Csalódás.
Előnye,ebben a flakonban nagyon sok van :-)

prettywishing

2015. június 22.

célt nem szolgál mert nem jó izzadásgátló. testszag ellen jó valamennyire, de nem tartós egyáltalán. illatra erős gyümölcsös, nem a megszokott dezodoros, illetve ami tetszik még az a csomagolása, nagyon jól eltalált, dísze a fürdőszobámnak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 22.

xxEDITxx

2015. június 5.

Én nagyon szeretem az illatát, kisebb mértékű izzadás ellen jó, de sportoláshoz nem elég. AZ illata elég tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

siss

2014. december 11.

Jó kis illat ez.Első szaglásra megtetszett.Finom gyümis-édes,mégsem annyira émelyítő. (nem bírom magamon elviselni a parfümöket,rosszul leszek tőlük) Néha azért vágyok egy kis illatra,ezért választottam dezodorban,könnyebben elfújkálom és vehetek másikat. :D
Utána kell fújni egy idő után,de viszonylag sokáig megcsap a fini illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

Utána kell fújni egy idő után,de viszonylag sokáig megcsap a fini illata.

Orsyna

2014. augusztus 24.

Sajnos nem elég tartós, de finom az illata olyan édeskés cukorkás bár az EDT-je jobb sokkal. Tetszik a csomagolása is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

jadegirl

2014. július 19.

Nem tartós,nem gátolja az izzadást és szerintem tömény alkohol szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 19.

Nem tartós,nem gátolja az izzadást és szerintem tömény alkohol szaga van.

Kodi

2014. július 19.

Jók ezek a Playboy dezodorok, jó lenne a parfümjeikkel együtt használni őket, de abból talán egy ha tetszik. A dezodorok érdekes mód jobban tetszenek, és mivel majdnem minden illatcsaládot képviselnek, sok tipikusabb parfümhöz el tudom képzelni a használatukat, hogy szépen kiegészítsék egymást. A Pin Up például jó lehet a vattacukros parfümvonalhoz, a Play it Sexy a cukros-pacsulis La Vie est Belle type parfümökhöz, a Super pedig a tipikus "rózsaszín" gyümölcsös illatcsaládhoz (Forbidden Euphoria, Escada stb.), a VIP az orientálisabb illatokhoz. Most nagyon akciósak voltak a Rossmannban, többet is vettem, de úgy láttam a Sexy lehet a legnépszerűbb, mert azt töltötték folyamatosan. Sajnos egyedül a zöld, friss illatok nem képviseltetik magukat, de egye fene, abból sok jó dezodor van alumínium mentesben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

trudee

2014. június 18.

Finom édes illata van és kedvező az ára, de nem túl tartós, nekem a kék flakonos Pin Up deo volt meg előtte és az mintha intenzívebb lett volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.