Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: viktorianikolett, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatjegyek: körte, grapefruit, mák accord, Pina Colada, narancsvirág, eper, vanília, cédrus és pézsma.

monkeygirl

2017. november 26.

Nagyon finom, nőies illata van, nem émelyítő egyáltalán. Nem a legtartósabb parfümöm, de ár-érték arányban, szerintem az egyik legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Danina9592

2017. március 14.

Szerencsére egy kedves lány elszerette volna adni ezt a finomságot itt a krémmánián, két másik társával együtt. Nem vagyok egy Playboy imádó, szerintem határozottan olcsó hatást keltenek, de ez az illat határozottan megéri az árát. Olyan kellemes, koktélos gyümölcsös illat - egyáltalán nem hasonlít a többire, ami nálam van, és magasan túl is tesz rajtuk.
A tartóssága nálam 2-3 óra, de nem is várok többet egy ilyen jellegű parfümtől, az üvege meg valami irtó cuki.
Playboyhoz mérten adom az 5 csillagot, de határozottan jó vásár volt. Ezen felbuzdulva szeretném megismerni a kék dobozos testvérét is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Eperhold

2016. december 27.

Már a másik Playboy Pin Up is nagy szerelmem volt, de ez azon is túltett! Attól talán kissé kevésbé édes illat, ami nálam pont betalált minden téren. Olcsóbb parfümök közül a kedvencem, fáj érte a szívem, hogy mostanság nem látom sehol a boltokban :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

LathatatlanOzike

2016. április 23.

Bohókás, vidám illat. Tökéletes lesz a forró, fülledt nyári napokra.
Azt sajnálom, hogy tavaly nyáron majdnem elhasználtam az egészet, mostanra csak az alján van belőle egy kevés. Tartalékolnom kell, mert azóta sehol sem láttam ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

Bohókás, vidám illat. Tökéletes lesz a forró, fülledt nyári napokra.

Timi8

2015. augusztus 6.

Nekem nyusziimàdònak muszàj egy ilyet beszereznem!!! Sajnos fogalmam sincs, h.ezt vagy a sexy pin up vàltozatàt illatoltam-e, de hatàrozottan tetszett. Az elején percekig alkoholos nagyon, de ahogy ez elillan, valami isteni illat jön elő! Rajtam 2 òràn àt tartott és elég bőrközeli volt mindvégig, de tàskàba dobàlòs-futkosòs illatnak szuper! Csak a kezdeti alkoholmàmor és a bőrközelisége miatt vonok fél-fél pontot, az illat amùgy remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

viviennegkovacs

2015. március 14.

Pesten hol tudok ilyet venni? Vagy a 75ml-eset?:( mert sehol se talalok csak a masik fajtat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 14.

Hoagirl

2015. február 16.

A páromtól kaptam, magamtól tuti soha nem vettem volna meg, valahogy számomra olyan "bazárinak" tűnt a dolog. Csúnya-rossz vagyok, mert ez csak szeszélyes és igencsak kifogásolható előítélet volt részemről, ráadásul minden alapot nélkülözött, hiszen a márka termékeit tüzetesebben sosem vizsgáltam meg. De a fagyi pestiesen szólva visszanyalt, és az élet nyilván ezt a módját választotta hogy az orrom alá dörgölje tanait. Mennyei illata van, egyszerűen imádom, számomra igazi tavaszi-nyári kompozíció, és ilyenkor tél végén, amikor már ki vagyok éhezve egy kis fényre és melegre, akkor ez akár életmentő is lehet. A Magnetism jut róla eszembe, de míg az testesebb és jóval bujább illat, addig ez inkább könnyedebb és frissebb gyümölcsillatot hordoz. És megkövetem magam: imádom a dobozát, az üvegcséjét, még a cuki nyuszi sárga nyakkendőjét is.
Kedves Élet! Jó illatú tanításodat ezúton is hálásan köszönöm! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

Kedves Élet! Jó illatú tanításodat ezúton is hálásan köszönöm! :D

LadyLatte

2015. január 24.

Nagyon jó illat, mindennapra használom, ha mondjuk nem megyek bulizni, hanem csak simán suliba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 24.

Kimi

2014. december 4.

Odavagyok ezért a gyümölcsös illatért. Nőies ugyanakkor lágy, vidám, fiatalos ráadásul tartós és a csomagolása/üvegcséje se utolsó. Mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Liv81

2014. szeptember 21.

Megtetszett az üzletben a doboza, megszagoltam, és nagyon megtetszett. Legközelebb be is szereztem, és szerintem nagyon jó illat. A tartóssága is egész jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.