Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sissy93, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Andi2121

2016. július 16.

800forintert vettem egy ilyen kis mindenes boltban....meg sem szagoltam, ez az egy fajta volt gondoltam biztos jo minden playboy illatot imadok...es igen ezt is :D viszont nagyon gyenge az illata:( oke h testpermet de azert na..kicsit tobbet varnek toe...viszont elfogom hasznalni ilyen nagy melegben annyira jo husiito :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 16.