Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sissy93, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

toszkana

2017. augusztus 7.

Nagyon finom testpermethez képest tartós illat. Ár-értéket tekintve tényleg verhetetlen ;) A Notino.hu-ról lehet beszerezni nagyon jó áron 240 ml 1650.-Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

sissy93

2013. augusztus 29.

Imádom! *-*
Van olyan tartós, mint maga a parfüm, pedig csak testpermet. 3-4 fújás elég belőle, így nagyon sokáig kitart.
A parfüm és a spray változatával együtt használom.
Esküvőre voltam hivatalos nemrég. reggel használtam, és még hajnalban is megdícsértek, milyen finom az illatom.
Ár/érték arányban verhetetlen. (200ml = 1400Ft)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Imádom! *-*
A parfüm és a spray változatával együtt használom.
Ár/érték arányban verhetetlen. (200ml = 1400Ft)