Pödör

Ár:   3700-15 000 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ForestNymph, Módosítva: 2020. június 26.

Ár:   3700-15 000 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolás

100% természetes argánolaj, szűretlen, szigorúan ellenőrzött és tisztított marokkói argán mandulamagból, hagyományos kézimunkával hidegen sajtolva.

6vilag

2021. január 22.

Leárazva vettem, úgy szinte ajándék volt. Előszór megpróbáltam belülről is szépülni, ill. jótékony hatásait kihasználni (antioxidáns) de szerintem ez ehetetlen... 1 kanálkával elég is volt örökre...
Ezután a kis buktató után átöntöttem egy pumpás flakonba. Most nyáron a naptól széltől víztől kiszáradt lábam kenegetem vele, szépen rendbe teszi testápolóval felezve. Kézrémembe is keverek éjszakára, ettől jobban még semelyik krémmel nem tudtam rendben tartani a kezem. Ma hajmosás után tettem a balzsamomba is és hagytam kicsit hatni. Még balzsamosan próbáltam kifésülni, sokkal jobban sikerült, mint máskor.
Hát én eddig ilyenekre használtam, majd a hűvösebb idő beálltával teszek az arckrémembe is. Eddig teljes megelégedésemre szolgált , de a csodaszer kategóriát ez sem tudja megugrani. 4 csili.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 22.

NikolettNIKI

2020. június 26.

Sajnos már nem gyártják, csak kisebb kiszerelésben hasonló áron..
Nagyon megérte az árát. Kisebb kiszerelésben mar egyáltalán nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Sajnos már nem gyártják, csak kisebb kiszerelésben hasonló áron..
Nagyon megérte az árát. Kisebb kiszerelésben mar egyáltalán nem.

Doori61

2020. április 27.

Háromszoros (vagy többszörös) hurrá ennek a cégnek, amiért messze a legjobb ár-érték arányban dobta piacra ezt a kis csodaszert! <3
Szóval úgy kezdődött, hogy ismételten elkapott a hajvágási láz és a mell alá érő hajamtól már csak meg akartam szabadulni. Lehet ez ilyen pszichés betegség, mások szerint kicsit sem töredezett a hajam, legalább is hajvágáshoz semmiképp sem kéne folyamodnom. de én nem így láttam. Mindegy is.
Úgy gondoltam, mentem a menthetőt, így alaposan utánajártam a dolgoknak, és arra jutottam, hogy nem veszek semmi mesterségeset, nem ruházok meg egy újabb csodahajpakolásra/vízre/szérumra, egész egyszerűen veszek egy argánolajat. Ha már ennyire csodaszernek nevezik. És nem hiába. Szerintem tényleg ez volt életem egyik legjobb döntése. :D
Az én tapasztalataim:

1. Hajpakolásként: Vizes, nem samponozott hajra felviszek kb. egy-másfél tenyérnyi mennyiségű olajat, majd kontyba fogom és hagyom állni 30-50 percet. Ezután szokásos módon hajat mosok, de nem használok semmilyen balzsamot. Az eredmény pihipuhi haj. Nem kicsit.

2. Hajvégápolóként: Önmagában, mással nem keverve számomra sok. Az argánolajat a vizes bőr és haj tudja érvényesíteni a legjobban, így száraz hajvégekre önmagában nekem sok. Nem szívja be a haj, kicsit ragacsos érzetet hagy a legkisebb mennyiség után is. Ezért kevertem hozzá egy hajvégápoló olajhoz, így összerázva szerintem tökéletes. Én az Avon Dry Ends Serumát használom, ami borzasztóan alkoholos, de így elkeverve tökéletes.

3. Bőrre: Ha szeretnétek babapopsi simaságú arcot, nincs is jobb választás ennél, Vizes arcra mogyorónyi mennyiséget viszek fel estére, reggelre pedig a puhánál is puhább arcbőr fogad. Nem viccelek, pusziszkodásnál már ketten is megdicsérték, mennyire sima az arcom. Imádom. :D

Az ára nem olcsó, ez tény. Azonban ha a mennyiséget és értéket is figyelembe vesszük, messze a legjobb! Hatalmas mennyiség, rengeteg ideig elég és tényleg használ. Ennél jobb kombó nem is lehetne. Szerintem számomra ez örök szerelem és folyton újravevős termék lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

Az én tapasztalataim:

Scivoksum

2018. január 26.

DM-be vettem 3700 ft körül a 100 ml-eset. Eddig rendeltem a Mannától kb ugyanenniért 50 ml-t... Régebben használtam ugye argán olajat, de nem emlékeztem, hogy ennyire jó. Bőröm utóbbi hetekben ramaty volt, kipattogott, zsíros érzet, közben az arcom, állam kiszáradt, hámlott. Tegnap este bevizeztem az arcom, picit felitattam a vizet, majd kissé nedves arcomra felvittem egy keveset. Hát reggelre nyoma nem volt a zsíros érzetnek, látványnak, puha lett a bőröm, kevesebb a kipattogás, nincs hámlás. Ajánlani tudom mindenkinek. Mindjárt fel is dobok egy kókuszolajos pakolást, argánolajat meg a hajvégekre. :) Megjegyezném, hogy nagyon sokat segít bőrön való eloszlatásban ha kissé nedves a bőr, szebben és hamarabb be is szívja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Zsanka00

2017. december 17.

A hajamra tettem pakolaskent, majd jol mrgmostam es tadaaaaaaam... Az agyonszokitett hajambol babahaj lett... Azok kedveert akik haborognak, hogy hajvegekre kenve is zsiros olajos hatasa van megjegyeznem a 100%-os argan olaj nem megfelelo hajvegapolo szerumkent hajmosas utan... Kizarolag elotte... Az alkohollal meg szilikonnal es kitudja mivel dusitott argan olajat messzirol sem latott csodahajapolokkal lehet probalkozni ezeknek a szemelyeknek.... Olcsok is es pont sz@rt sem ernek...
Visszaterve erre a csodara ami nalam negativ az az illata... Rosszul vagyok tole... Az arcomra is kentem de le kellett mosni mert nem birtam elviselni ezt a szagot,viszont semmi gond, legkozelebb arckrembe keverem hatha elnyomja az illata..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Megeri az aratt mikor van ra kedvezmény akkor meg foleg

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Megeri az aratt mikor van ra kedvezmény akkor meg foleg

ramonanagy0669

2017. május 15.

Sokat vacilláltam, hogy megvegyem -e, nézegettem a neten más argánolajokat, és inkább ennél maradtam, mert sehol sem volt olcsóbb.
Viszont az árát úgy mond visszahozta, mert nagyon sokáig elég volt, nálam 3 hónapig bírta, rendszeres használat mellett.
Finom mogyoró illata van, ez nagyon tetszett, mert a ricinusolajjal összekeverve, a hajam csak úgy illatozott,de ez előtt meg magától a ricinusolajtol kicsit bűzlött.
A hajamat fényessé, puhává varázsolta, összekeverve más olajokkal pedig gyorsabban is nőt.
Ha mást nem találok, akkor ezt újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Ha mást nem találok, akkor ezt újra veszem.

e0106

2017. március 26.

Hajpakolásnak szoktam használni, nagyon szeretem. Vettem szórófejes flakont hozzá, így könnyebb kezelni. A DM-ben egész jó áron vettem, és sokáig elég. Az illata is kellemes. Nedves hajra ráfújom, 1-2 órát hagyom a zuhanysapi alatt, majd sampon, balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

NikolettaV

2017. január 9.

Mindenképp ki akartam próbálni valamilyen argán olajat a hajamra, az itt olvasottak miatt erre esett a választásom. A hajvégeim szárazak és töredezettek, ezért mindenféleképpen szükségem van valamilyen hajvégápoló használatára. Vizes hajvégekre vittem fel kis mennyiséget, de sajnos nekem nem szívja be a hajam, valószínűleg másfajta argán olajra kell váltanom... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

ZsofiaZs

2016. november 4.

Imádom! Bőrápolásra használom most a várandósság alatt. Argán, mandula, szőlőmag mixet használok ettől a márkától. Nagyon szép és puha lesz tőle a bőröm. Megéri az árát, sokáig elég 1 üveg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.