Pödör

Ár:   3700-15 000 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogéria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ForestNymph, Módosítva: 2015. április 27.

Ár:   3700-15 000 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   drogéria, online
Kategória:   Testápolás

100% természetes, szűretlen olaj, a legkiválóbb minőségű, szigorúan ellenőrzött makadámia dióból kíméletesen pirítva és hagyományos kézimunkával hidegen sajtolva.

Emolliensek: Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil