Pödör

Ár:   3000-11 000 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogéria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ForestNymph, Módosítva: 2015. április 27.

Ár:   3000-11 000 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   drogéria, online
Kategória:   Testápolás

100% természetes, szűretlen olaj, a legkiválóbb minőségű, szigorúan ellenőrzött Zweigelt szőlőmagból hagyományos kézimunkával hidegen sajtolva.

arnimama

2016. november 30.

Nagyon jó termék! Én már főzéshez is csak szőlőmag olajat használok, persze a Pödör olaját csak bőrápolásra. Vettem 100 %-os shea vajat, abba keverem ezt az olajat, épp annyit, hogy kenhető legyen, a férjem ekcémás bőrére nagyon bevált, de csak este keni ezzel, mert kell neki egy kis idő amíg felszívódik. Lányom a körmét keni az olajjal, szép fényes lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.

ZsofiaZs

2016. november 4.

Imádom! Bőrápolásra használom most a várandósság alatt. Argán, mandula, szőlőmag mixet használok ettől a márkától. Nagyon szép és puha lesz tőle a bőröm. Megéri az árát, sokáig elég 1 üveg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil