Pollena

Ár:   550 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén tusfürdő kecsketejjel gyengéden tisztítja, és nem irritálja a bőrt. Tápláló anyagok: • természetes kecsketej – biztosítja a bőr megfelelő táplálását és hidratálását, aminek köszönhetően a bőr visszanyeri a rugalmasságát és a selymes simaságát • természetes dezodorként működő összetevő – gátolja a baktériumok szaporodását. Bőrgyógyászatilag tesztelt bőrallergiás személyek körében. Nem tartalmaz allergéneket, szilikonokat és mesterséges színezékeket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

DianaS

2016. július 24.

Folyékonyabb az állaga mint amilyenre számítottam, hamar is fogy, de szeretem használni, extra gyengéd a bőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.