Pollena

Ár:   890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Allergének, parabének, szilikonok és színezékek nélkül. Extra hidratálás. Érzékeny bőrre ajánlott. Atópiára tesztelt. Hipoallergén hidratáló, nyugtató arckrém, intenzíven ápoló termék. Speciálisan kidolgozott receptura enyhíti az irritációkat, valamint védő hatással van a bőrre megerősítve a természetes védőréteget. Gondosan kiválasztott összetevők regenerálják a bőr lipid réteget visszaállítva a megfelelő hidratálás szintjét. A gazdag összetétele táplálja és enyhülést hoz a kiszáradt bőrnek, helyreállítva a kipihent és egészséges megjelenését Finom állagának köszönhetően könnyen, gyorsan felszívódik, nem hagyja zsíros réteget maga után. Tápláló anyagok: Hidratáló formula - fenntartja a megfelelő vízszintet a felhámban biztosítva a hosszan tartó és intenzív hidratálást még a legszárazabb bőrnek is, újjáépíti és puhítja a felhámot - a bőr mély rétegeibe behatolásának köszönhetően intenzíven hidratálja a felhám összes rétegét, megszünteti a bőr szárazság és érdesség érzetét Enyhítő formula - boswellia sav tartalmának köszönhetően csillapítja az irritációkat és csökkenti az előfordulási valószínűségét - tökéletesen óvja a bőrt környezet káros hatásaitól Édes mandula olaj - elősegíti a bőr védőpajzsának megújulását, biztosítja a bőr tökéletes hidratálását, puhítja a bőrt. Használja reggel és este. Bőrgyógyászatilag tesztelve az érzékeny, allergiára és atópiára hajlamos bőrű egyének körében. Nem tartalmaz allergéneket, parabéneket, szilikonokot és színezékeket.