PomPom

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Jól olvastad, valóban tevetejet tartalmaz. Ezenkívül van még benne mangóvaj és bergamott illóolaj is. Nem akarok szerénytelennek tűnni, de úgy érzem, sikerült egy varázslatos, kényeztető szappant alkotni. Igazi luxuscikk a testápolásban. Normál, gyulladásra hajlamos és érett bőr csodaszere."

orsesz

2020. szeptember 6.

Online rendelés hátránya, hogy nem tudod megfogdosni, szagolgatni a termékeket, épp ezért bár tetszett nagyon a termékleírás és az összetevők is, de nem tudtam, hogy az illat tetszeni fog-e ezért első körben csak minit rendeltem.
Az illat ugyan nem tart örökké de minimálisan érződik a bőrön tusolás után. Erősebb fűszeresebb citrusos illata van pompom viszonylatban is a magaméban is (a semlegesebb illatú szappanokat szoktam preferálni) de nem tolakodóan. Annak ellenére, hogy nem tudtam megszagolni és lutrira rendeltem, ez a szappan rögtön szerelem volt, pikk pakk el is használtam, ma vettem át a már normál méretű utánpótlást a futártól.
Hogy az illat mellett a belbecsről is beszéljek: jó a habzása, nem málik, nem törik, nem szárítja a bőrt, puha érzet marad utána. Összességében nekem nagyon bejött ez a szappan biztos fogok még rendelni belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Liara0826

2019. augusztus 8.

Nagyon megtetszett a szappan leírása és nem bírtam ki hogy ne vegyek egyet belőle. Több pom pom szappanhoz volt már szerencsém, azok sem okoztak csalódást. A bőröm érzékeny, bőrgyógyász ajánlott is hipoallergén tusfürdőt de patikában ezek 3 ezernél kezdődnek, gondoltam kipróbálom inkább ezt. Nagyon tetszett az illata, a habzása, olyan mintha egyszerre tusolnék és testápolót is használnék, olyan krémes. Nagyon egzotikus az összeállítás, igényes a csomagolás. Tényleg nem a legolcsóbb szappan kategóriában, de megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Ancu

2019. július 1.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Sokáig elég, jól habzik. Az illata nem erős. Az én bőrömet nem szárította. Csak az ára miatt vontam le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

zsofiab

2017. december 17.

Egész jó az illata, bár fürdés után már nem nagyon lehet érezni a bőrön, ezenkívül engem kicsit szárított is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.