PomPom

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. április 10.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Piros, irritált kézfejre nagyon hatékony lehet. A hajlatokban jelentkező ekcémás bőrgyulladást is sok esetben tünetmentesíti.

ahiruuchan

2021. június 12.

Először megijedtem mennyire szárít, de aztán rájöttem hogyan kell használni és elengedhetetlen lett télen a kezemre. Akkor kell ezt a krémet használni, amikor ki van pirosodva vagy eleven akár véres kis szakadások vannak a kezemen. Nem csípi (ez nagyon ritka!), és majdnem hogy szabad szemmel látható, hogy összehúzza a sebet és szépen behámosítja. A neogranoron nem húzza úgy össze a sebet és hámosítja, mint ez. Erre a célra szuper jó termék. Viszont vigyázni kell vele, mert az egész kézre kenve rugalmatlan és száraz lesz tőle a bőr és sokkal sérülékenyebbé válik mechanikai behatásokra. Szóval ha ezzel bekenem a sebes területeket, akkor még aznap este, vagy másnap reggel egy erős hidratáló krémmel is be kell kenni. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, télen a mindennapjaim része.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

StropNat

2021. február 16.

Sajnos csatlakoznom kell a negatív véleményt írók táborába, pedig nagy reményekkel vártam a hatását. Nekem is szeretettel ajánlották a krémet ekcémára, a téli időszakban nagyon száraz volt a bőr a kezemen, ki is pirosodott, ezzel kenegettem, első egy-két nap csak nem éreztem különbséget, utána jött a valaki által már említett: "Teljesen fehér, pikkelyes elhalt bőrréteg az eredmény." Még egységesebben száraz lett, mint volt..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Mariann30

2020. november 15.

A könyökömre vettem a0mi nem csak repedezett és örökké száraz de újabban még fáj is ha a kötött pulcsi megsúrolja. Ekcémára gyanakszom de nem voltam bőrdokinál még. Ez a krém már egy használattal javított rajta. Most 5. Napja kenegetem és szinte teljesen elmúlt a problémám. Majdnem rózsaszín modell könyököm lett::)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Nikike20

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

MINDEN PÉNZT MEGÉR!!!! Soha nem gondoltam volna, hogy találok egy olyan krémet, ami a pattanásaimat 2-3 nap alatt leszárítja.. Nagyon szeretem, az elején persze sajnáltam rá a pénzt, DE azóta bármennyi is lenne az ára, megvenném! Végre egy igazi CSODASZER

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

Kira279

2020. május 14.

A lányom száraz/ ekcémás kezére vettem.
Az illata shea vajas, az állagát meg sem tudom nevezni. Lehet, hogy a mennyiséget nem találom el, de olyan mintha mész lenne a kezén. Kiszárította.
Az összetétele miatt adom a kettest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

A lányom száraz/ ekcémás kezére vettem.
Az összetétele miatt adom a kettest.

zdiana

2020. május 10.

Illata nem igazán van, nagyon nehéz szétkenni a furcsa, sűrű állaga miatt és nem szívódik be könnyen. A hideg miatt kicserepesedett kezemre használtam, segített némileg, de a Garnier Intensive Care Repairing kézkrém sokkal többet használt. Az én vízhiányos, száraz bőrömre nem jött be, de anyu kombinált, gyógyszerallergiától hámló bőrét viszont csodásan rendbe szedte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

roro

2020. május 7.

Az orcáim állandóan pirosak és nagyon érzékeny a bőröm. Szerencsére mióta parfümmentes dolgokra váltottam, és próbálok jó minőségű arcápolókat használni, pótolni a vizet és erősíteni a bőröm védőrétegét (pha hámlasztó, a retinolt sajnos nem bírtam) azóta nagyon sok panaszom enyhült. Viszont a pirosság megmaradt... Enyhe rozaceára gyanakszom, de egyenlőre bőrgyógyászig nem jutottam vele. Először kis kiszerelésben kaptam ajándékba ezt a krémet a rendelésem mellé, láttam, hogy borágó olaj is van benne, így gondoltam egyet és kipróbáltam az orcáimra. Másnap reggelre gyönyörűen lehúzta a pirosságot az arcomról, nem is gondoltam volna. ❤️ Azóta esténként ha megjelennek a piros foltjaim, erre kenem, van már nagy kiszerelésben is. 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

bettina.tarin

2020. április 11.

Sajnos nem annyira tápláló mint azt elvártam volna tőle, borzasztó zsíros lesz tőle a kezem, nem szívódik be és hiába kenegetem bárhova másnapra ugyanolyan marad a bőröm, nekem nem vált be, csak az összetevők miatt adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

mona82

2019. április 4.

A hideg, a szél, a por mind iszonyúan szárítja a kezem. Berepedezik és kipirosodik a bőr, a kézmosás és mosogatás rémálom. Erre a problémára vettem meg a kis kiszerelést. Már egy kenés után jobb lett, nem húzódott annyira a bőröm. Tetszik hogy illatmentes, nekem az állaga a Neogranormonhoz hasonlít, jó testes, zsíros, de könnyű eldolgozni. Pici kell belőle, sokáig elég lesz a kis tégely is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

ebeata

2019. január 15.

Ez a krém jó! Hidegben kitöredezik a kezemen a bőr, eléggé megviseli a hideg, de ez a krém tök jól rendbe rakja! Szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).