PomPom

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: henifekete, Módosítva: 2021. május 5.

Kategória:   Hidratáló krémek

Vizes alapú növényi kivonatokból és hidratáló komponensekből készült krémre emlékeztető zselé, ami nagyon sok vizet juttat a bőrbe. Zsiradékot nem tartalmaz, 85 % vizes alapú összetevőből áll. Intenzíven hidratál és hatóanyagaival ápolja, feltölti a bőrödet.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

0bikbik0

2022. június 4.

Pluszhidratálásnak használom, másik hidratálókrémmel együtt. Ha nap közben érzem, hogy húzódik a bőröm, egy pumpányit akkor is felkenek.
Nagyon kellemes, könnyed kis zselé, olyan kis "univerzális". Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 4.

Nagyon kellemes, könnyed kis zselé, olyan kis "univerzális". Nagyon szeretem.

Charmenie

2022. május 7.

Az érzékeny, rosaceás bőrömnek kellemes érzést nyújt. Gyorsan felszívódó könnyed hidratáló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 7.

Cuncibogyo

2022. május 3.

A kombinált, pirosodásra hajlamos, érzékeny arcbőröm nagyon szereti. Nem okoz pattanásokat, hamar beszívódik és nincs ragacsos érzet tőle. A citrusos arctisztító hab után használom, úgyhogy az sem zavar, hogy ennek nincs illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

dda

2022. március 16.

nagyon hosszas keresgélés utan nekem ez vegre bevalt: kombinalt, erzekeny, vizhianyos, pattis mindenes bőröm van, szomjas állandóan, es amikre nagybetuvel ra van irva, hogy hidratalo/vizhianyos bőrre, stb, az mind beadta a kulcsot. nade ez: semmi kis egyszerű textura, nulla illat, azonnal beszivodik, es tenyleg hidratal, de tenyleg! kicsit az orrom kifenylik tole, de az erdekel a legkevesbe. ha nem változtatnak rajta, biztos hűséges leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 16.

palmiii

2022. március 8.

Könnyed állagú, semmilyen illata nincsen. Könnyen zsírosódó arcbőröm is nagyon hamar beszívja. Nem hagy ragacsos érzetet. Nem okoz pattanásokat, mitesszereket. Sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

papramona

2022. február 11.

Nyár óta folyamatosan használom, nagyon könnyen beszívódik, nem ragad, nem allergizál, kellemes érzést ad, viszont télen nekem már kevés a hidratáló hatása, önmagában nem elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 11.

VaHanna

2021. december 17.

Nagyon tetszik a könnyű állaga. A fő arckrémem más, ami a hidratálást biztosan megoldja. Inkább a C-vitamin miatt vettem. De így olvasva, valóban én sem tudom, mennyi lehet benne. Minden esetre nem tudok róla rosszat mondani. Valószínűleg mást fogok kipróbálni legközelebb erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 17.

gettesznye

2021. november 22.

Nyárra nekem a legjobb, egy flakon pont elég is, nagyon gyorsan felszívódik, aztán nem olvad le, mint az eddig próbáltak - viszont amint 25 fok alá csökken a hőmérséklet, nekem már nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

pbberta

2021. november 3.

Nagyon könnyed, felrakom és huss, be is szívódott.
Szemkörnyékre szeretem használni, ahova mondjuk egy gazdagabb krémet nem feltétlen kennék, mert könnyezek tőle, oda ezt a zselé formátumot teljesen jól elviselem, és érzem a hidratáltságot.
De amúgy teljes arcra használni nekem nem adna elég hidratáltságot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 3.

Nagyon könnyed, felrakom és huss, be is szívódott.
De amúgy teljes arcra használni nekem nem adna elég hidratáltságot.

Casey1979

2021. október 21.

Nem szívódik be, lerakódik a bőrfelületen így csak vakolat de nem krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

Nem szívódik be, lerakódik a bőrfelületen így csak vakolat de nem krém.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Betaine, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Caprylyl Glycol