PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: henifekete, Módosítva: 2019. június 18.

Kategória:   Hidratáló krémek

Vizes alapú növényi kivonatokból és hidratáló komponensekből készült krémre emlékeztető zselé, ami nagyon sok vizet juttat a bőrbe. Zsiradékot nem tartalmaz, 85 % vizes alapú összetevőből áll. Intenzíven hidratál és hatóanyagaival ápolja, feltölti a bőrödet.

Timitami

2019. november 8.

Elégedett vagyok vele. Azért esett rá a választásom, mert dohányzom, és a C-vitamin jól kompenzálja a cigi káros voltát. Pikk-pakk beszívódik, de nem érzem, hogy annyira feltöltené a bőröm, mint a levendulás virágzselé. Éjszakára használom, teszek fölé ugyancsak pompomos szérumot és krémet, így önmagában nem tudom, mennyit tesz az ápoltsághoz ez a zselé, mindenestre ezzel a rétegzéssel szép, ápolt , puha a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

fabyen

2019. szeptember 28.

Éjszakára használom, nemsokára elfogy az első tubus, egy PomPom akción vettem a rózsás és nerolis testvérével.
Jó vétel volt, könnyen beszívódik, picivel testesebbnek érzem, mint a másik kettő. Könnyen beissza a bőröm és valóban megváltozott az állaga is a bőrömnek, mióta használom.
Különösebb illatát nem érzem, nem irritál, nem zsírosít, szuper krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Különösebb illatát nem érzem, nem irritál, nem zsírosít, szuper krém!

Nessy

2019. szeptember 21.

A tudatos bőrápolási rutinomat kiegészítendő vásároltam, Paulás és G&G termékekkel használom. Erős hidratáló hatása van, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy ragacsos és fényes nyomot. Nem érzékenyít, nem irritál, csak szépen hidratál, így az árát is abszolút megéri. Férfiaknak is ajánlom, a párom már minden este kéri az adagját. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

lydia

2019. augusztus 23.

Nemrég kezdtem el használni, de eddig nagyon bevált. Tetszik, hogy illatmentes és nagyon gyorsan felszívódik. A bőröm rendkívül érzékeny, de szerencsére ez a termék egyáltalán nem irritálja. A hidratáló hatásával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

izabella73

2019. augusztus 4.

A rózsavizes változatát használtam eddig, aminek kicsit zavart az illata.Ez teljesen illatmentes, könnyű, így nyárra nagyon jó hogy nem zsíros és könnyen felszívódik.Hidratáló hatása is elég, teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Betaine, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Caprylyl Glycol