PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: henifekete, Módosítva: 2019. június 18.

Kategória:   Hidratáló krémek

Vizes alapú növényi kivonatokból és hidratáló komponensekből készült krémre emlékeztető zselé, ami nagyon sok vizet juttat a bőrbe. Zsiradékot nem tartalmaz, 85 % vizes alapú összetevőből áll. Intenzíven hidratál és hatóanyagaival ápolja, feltölti a bőrödet.

Biancah

2021. február 21.

Nagyon szépen beillesztettem a kis reggeli és esti rutinjaimba. Télre önmagában kevésnek érzem, megy még rá a kozmetikusom által személyre szabottan kikevert hidratáló. Tök selymes pofim lett!
Nyárra tuti újra fogom venni, viszem magammal a tengerparton melózós nyarakra. Szuper kis termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Dyana91

2021. február 20.

Elhasználtam egy tégellyel,semmilyen hatást nem vettem észre.Nem rontott és nem is javított az arcbőröm állapotán.Azt szerettem benne,hogy illatmentes,viszont felkenés után egy kicsit ragacsos volt a bőröm.Újra nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Kafa

2021. február 16.

Mar lassan masfel eve hasznalom, es imadom! Telen, nyaron tokeletes! Telire valoszinuleg egy ennel gazdagabb, zsiroabb krem kellene, de az en borom ezt amnyira szereti, hogy nem csereltem le.
Azt is imadom benne, hogy illatmentes, igy nem irritalja a borom. Szaraz boromet tokeletes hidratalja, mivel zsele rogton be is szivodik, csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

AkInImOd

2021. február 8.

Lassan elfogy. Nem rossz, kellemesen hidratál, de télen én is kevésnek találom. Gyorsan felszívódik, az esti arcápoló rutinomba jó beépíthető. Nincsen igazán illata. Az üvege kap egy plusz pontot, mert sikerült leejtenem, amire úgy tört el, hogy semmi baja nem lett, csak összeillesztettem és haladtunk tovább. :D Szerintem legközelebb már a nerolis változatot veszem meg, de ez is szuper választás volt, nem bántam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

req

2021. január 25.

Nagyon megszerette a bőröm ezt a krémet. Vízhiányos a bőröm, alá hialuronsavas szérumot szoktam kenni, úgy tökéletes, nélküle viszont kevésnek érzem. Pigmentfoltjaim szépen halványodnak, sokkal üdébb a bőröm. Ha elfogy biztosan újraveszem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

HARHAR

2021. január 22.

Nyárra normál bőrre jó lehet.... Télen vizhiányos száraz bőrre kevés. Miután használtam, kentem még rá egy zsirosabbat, úgy OK volt. Praktikus krém amúgy, jó használni, jó a tubus, nem ragacsos a krém. Viszont ráirhatnák, h mennyi C vitamin van benne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

Perugia

2021. január 20.

Update: A gyártóval folytatott levelezést követően kiderült, hogy ez az összetétel, amiről írtam, nem elérhető többé. :( Az itt fent lévő összetétel az aktuális inci. Illetve, annyi módosítás történt, hogy a benne lévő tartósítószert korszerűbb és még inkább bőrbarát tartósítószerre cserélték.

Június óta használom, a reggeli rutinomban. Elhasználtam már egy flakonnal, 1 hónapja vettem újra. Ahogy magamra kentem ezt az újonnan vásárolt krémet, rögtön éreztem, hogy valami megváltozott benne, mert sokkal lágyabb, könnyebb bemasszírozni és gyorsabban szívódik fel és tűnik el a krém fehérsége az arcomról, míg az előző tubusnál hosszasan masszíroztam, mire eltűnt a fehér réteg. Meg is néztem az összetevőket és valóban változott, a Betaine a 2. helyre került, ami tök jó, illetve másik C vitamin származékot tettek bele, Magnesium Ascorbyl Phosphate került bele a Sodium Ascorbyl Phosphate helyett. Jó irányba változtatták szerintem, az én bőrömnek ez a formula jobban bejön, sokkal hidratáltabb és puhább, mint az előző flakon használata alatt. Kombinált, mitesszerekre és pattanásokra hajlamos bőröm van, emellett orcákon vízhiányos, nagyon érzékeny és pirosodásra hajlamos, szóval bőrproblémák terén széles skálán mozgok. Elég hisztis tud lenni az arcbőröm, de ezt a krémet elfogadta, nem okozott semmi irritációt, pattikat és mitesszereket sem. Tetszik az egyszerű összetevőlistája, örülök, hogy nincs telepakolva mindenféle szutyokkal meg illatanyaggal. Nagyon megszerettem, marad a rutinban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

Celia

2020. november 16.

Még a nyáron vettem, én is egy tudatos bőrápolási rutin kiegészítésének szántam, egészen pontosan esti hidratálónak, mert a kombinált bőrömön amúgy is a lazább, gélesebb állagokat szeretem, a nagy melegben pedig ez hatványozottan igaz. Sokat olvasgattam róla, mielőtt megvettem, de sajnos hiába a jó vélemények, a szép INCI, és úgy általában a márka kimondott szimpatikussága, egyszerűen nem tudtam megszeretni. Alig használtam párszor, de mindannyiszor nehéz, fullasztó érzést hagyott maga után, ezért nem bírtam tovább, így a hosszú távú hatásairól nem tudok nyilatkozni, de nagyon sajnálom, hogy nem vált be, s egyben értetlen is vagyok, hiszen egy kimondottan könnyű zselés krémre számítottam.
Három pontot azért kap, mert amúgy szimpatikus lenne (simán lehet, hogy csak az én bőrömmel nem kompatibilis), és a szobatársamnak odaadtam, aki viszont szereti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

LSTE

2020. november 14.

Nem irritálja a bőröm, illatmentes, magyar márka, csudajó. :) Bár örülnék, ha a C vitamin tartalma jobban tisztázva lenne. Nem vagyok egy nagy INCI olvasó, de nem nagyon látom feltüntetve a C vitamint az összetevők között, ami azért zavar. Ettől eltekintve a könnyen zsírosodó T vonalam totál matt a használata után, szóval barátok lettünk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 14.

rose97

2020. november 3.

Nagyon kevés olyan termék van,amit az extra èrzèkeny, szeborreás, gyulladásra óriási mèrtèkben hajlamos bőröm elfogad,de ez azok közé tartozik és imádja a bőröm. Reggeli és esti rutinban is ugyanezt használom,mert nem merek mást kipróbálni, nehogy megint begyulladjon az arcom, 2 het intenzív használat után már látszik, hogy sokkal élettel telibb és puhább és nagyon igényli a C vitamint,ami egyébként is nagy mértékben hozzájárul a bőr regenerálásához.
Biztos újraveszem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 3.

Biztos újraveszem

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate