PomPom

Ár:   3200 Ft és 4200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. december 19.

Ár:   3200 Ft és 4200 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megvédi a baba bőrét a nedvességtől, bőrnyugtató hatású, csökkenti a kipirosodást, gyulladást. Használd minden pelenkázáskor.

Nikolett0720

2020. július 31.

Azért vásároltam,mert inkább szeretek matúr kozmetikumot használni a babámnak.Nagyon kellemes az állaga,az illata csupa shea vaj. Viszont a piros pöttyöket nem szünteti meg. Sajnálom,nagyon bíztam benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

szirmusz

2020. április 26.

Az én kisfiam bőrére nagyon jól bevált. Hamar hámhiányos lett a születése után, mire megrendeltem a krémet. A gyógyuláshoz kellett néhány nap, de azóta nincs semmi gond a pelenka alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

miklosjudit

2017. november 20.

Ugyan szépek az összetevői,de a pelenkakiütés ellen nem véd.Hiába cserélem óránként a babám pelusát nagyon piros volt a popója.Pedig nagyon bíztam benne.Sajna nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Antioxidánsok: Tocopherol