PomPom

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Szappanok

Az olívaolaj szappan a legápolóbb, leggyengédebb, legkényeztetőbb szappan. Nem áll másból, mint kizárólag extra szűz olívaolajból. Színe és natúr illata is mutatja, mennyire ápoló. Az olívaolaj egyedülálló flavonoidjai, antioxidáns és fertőzésgátló klorofillje, valamint vitaminjai egyszerűen csodálatos hatással vannak a bőrre. Garantáltan allergénmentes, bőrbarát.

Mimik

2018. június 11.

Nem vagyok nagy rajongója a Pompom szappanoknak, de még kísérletezem velük, mindig hozzácsapok egy szappant mikor rendelek. A legutóbbi rendelésnél erre esett a választásom és eddig nem bántam meg. Nincs intenzív illata (ennek sem, sajnos a többinek sem), de eddig mégis ezt szeretem a legjobban.használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

miklosjudit

2017. november 20.

Imádjuk.A család ezt használja nálunk.Szeretjük a Pompom termékeket.Kíméletes a bőrhöz.Menő a csomagolása.Gyorsan házhoz jön.Az egyetlen baj hogy függő leszel tőle és ahhoz pocot drága :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Diana82

2017. március 7.

Nagyon megö(ő)rültem, amikor felfedeztem ezt a márkát, szuper a weboldal, csodás ígéretekkel. A szappanokkal mindig is hadilábon álltam, mert az én bőrömet mindegyik kiszárította még eddig. Elég hozzáértőnek tűntek a leírások, sok szappant ajánlanak szárazabb, kombinált bőrre is, én meg alig tudtam választani a csábító, hangzatos nevű szappankák közűl. Ebben ugye csak olívaolaj van, ez nagyon szimpatikus. Viszont, brutálisan kiszárította az arcomat. Többször is próbáltam, annyira hittem benne és szerettem volna végre egy jó kis arcmosó terméket, de reménytelenül kiszárított minden alkalommal. Nagyon sajnálom, de számomra nem váltotta be, amit ígért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.