PomPom

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. december 19.

Kategória:   Testápolók

Ápolja a baba bőrét, erősíti a bőr védelmi funkcióit, hidratál, menyugtatja a kipirosodott bőrt, gyulladáscsökkentő réteggel látja el, bőrtápláló és visszízsírozó hatással bír. Nem csak babáknak.

botykasmunyo

2020. július 13.

Kisfiam ekcémás bőrére használom minden fürdés előtt. Könnyű állaga van, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, a ruhát nem fogja be. Más Pom-pom termékkel együtt tökéletes az érzékeny bőrre. És nem kell belőle sok. Imádás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

wasp

2019. november 26.

Éjszakára szoktam a hidratáló alá felvinni egy kis mennyiséget az arcomra, illetve a nyakamra és a dekoltázsomra. A maradékot belemasszírozom a kezembe és néha a hajvégekbe is. A kókuszolaj alapú cuccok nekem sem váltak be sosem, ez viszont nagyon klassz. Szépen hidratálja a bőröm, nem irritál, télen valóságos csodaszer ez nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

Bog

2017. június 2.

Sajnos a Pompon arcszéumokat nem bírja a bőröm, mert a kókuszolaj nagyon durván szárítja a bőröm. És mivel az arcszérumok mind kókuszolaj alapúak, így azok kiestek. Az én olajom a jojoba! És ez az!!! Nagyon örülök, hogy találtam egy jojobás olajat is Pompoméknál! De hűen a nevéhez, én univerzálisan használom: arcolaj, sminklemosó, hajpakolás, testápoló, és a gyermeket is kenegetem vele. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

BloodEve

2017. január 24.

Szeretem, mert tiszta és univerzális.;-)

Bőrtípus: érzékeny-száraz
Illat és állag: illatmentes, mégis finom édes olajillat, kicsit tömörebb olaj
Felvitel-eloszlatás: könnyű,
Hidratáló hatás: szuper, jól beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, nekem kell pár óra, mire teljesen beissza a bőröm
Univerzális hatás: megállja helyét minden területen, kipirosodásra, száraz foltokra, gyulladt részekre is kiváló, fejbőr-viszketést enyhíti, sminklemosásra is alkalmas

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Szeretem, mert tiszta és univerzális.;-)

Bőrtípus: érzékeny-száraz
Illat és állag: illatmentes, mégis finom édes olajillat, kicsit tömörebb olaj