PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Tinédzserek pattanásos, netán gyulladt bőrére jobbat nem is tudnék ajánlani. Tisztító, szappanos mosakodás után, kend be az arcodat ezzel a frissítő, hűsítő zselével. Érezni fogod, ahogy bőröd feltelítődik vízzel. Matt felületű, de mégis bársonyos érzetet hagy maga után. Csökkenti a gyulladást, serkenti a vérkeringést. Légy te is menta zselé rajongó! Bízz a természet gyógyító erejében!"

Ár: 1500 , Eladó: Serephina
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel Kelenföld, Kálvin tér vagy Nagyvárad téren tudom odaadni. Ha szükséges, akkor tudom postázni Foxposttal előre fizetést követően, de személyesen jobban örülnék.

marcsuli82

2021. június 27.

Ha van krém ami újravevős, akkor ez az. Nagyon jól hűsít a nyári melegben. Könnyű, nem okoz pattanásokat. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 27.

Serephina

2021. április 30.

Eleinte kellemes, könnyed kis nappali krém volt, ami gyorsan beszívódik és nem hagy sok nyomot maga után, viszont nekem több rétegben is fel kellett vinnem belőle egymás után, különben csak nagyon gyengén hidratálta a bőrömet. Pirospont jár neki, amiért nincs benne alkohol, mint a legtöbb géles/könnyed krémben, viszont a borsmenta olaj amit beleraktak, nem épp bőrbarát összetevő. A pumpás kiszerelés pozitívum, ez azért sokkal higiénikusabb, mint a tégelyes krémek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

kovacsevi

2021. március 17.

Egyszerű, jó krém.
De sokak érzékenyek lehetnek a mentára, nem feltétlen tesz jót a bőrnek.
Nem mellesleg a natúrkozmetikumok nem feltétlen számítanak jónak..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Egyszerű, jó krém.
De sokak érzékenyek lehetnek a mentára, nem feltétlen tesz jót a bőrnek.
Nem mellesleg a natúrkozmetikumok nem feltétlen számítanak jónak..

KonDori

2021. március 9.

A márka több virágvizes zseléjét használom. Nagyon szeretem ezt is, könnyed, gyorsan beszivódik, nem hagy ragacsos érzetet, nem csillog a bőröm tőle. Nem zsírosítja el a problémás területeket az arcomon. Az illata nem tartós felkenés után gyorsan elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

kolibry

2021. február 12.

Nagyon jó krém, pihe-puha lesz tőle az arcom és szépen hidratálja. Ár-érték arányban az egyik legjobb nappali krém és sminkalapnak is nagyon jó, gyorsan felszivodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

bongi

2021. február 2.

Egyet használtam el félig, nem igazán szerettem meg, mert semmilyen jótékony hatását nem tapasztaltam és számomra nem is volt kellemes a használata, nem szerettem azt a réteget, amit hagyott a bőrömön. Egy ideig tologattam ide-oda, aztán kidobtam, pedig nem szeretek pazarolni, de valahogy nem találtam meg a helyét a rutinomban és nem is volt kedvem magamra kenni. Szimpatikus volt (lett volna) de nekem semmit nem csinált, teljesen fölösleges kiadás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

szofka77

2020. december 31.

Amint meglattam hogy mentas azonnal akartam imadok mindent ami mentás legyen az etek desszert koktel arckrem.... Egy ideig volt a DM-ben aztan valamiert soha tobbet egyikben sem lattam. Egy kis bio boltban vettem itt videken faluban tegnap es azt kell hogy mondjam imadom. Mikor felkenem kozepesen erzodik a menta illat es szuperul hidratal teljesen feltolti az arcomat. Niacinamiddel egyutt hasznalom. Korabban probaltam a Viragvizes arczselet ami nekem borpirt okozott, es a c vitaminosat is ami kb hidratalasra jo volt de eldugultak tole a porusaim, ezt mas is irta itt kremmanian. Nekem erre a mentasra megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 31.

bogarka

2020. december 11.

Teljesen véletlenül vettem, utolsó darabosként leárazva egy bioboltban. Szuper, hogy kevés összetevős. Szérumok fölé régóta keresgéltem valami picit tápláló, de nem zsíros, nehéz krémet éjszakára. Na ez az!Teljesen odavagyok a a hatásáért. Matt, nem kukacosodik, nem nehéz érzetű, ápolja a bőrt. Tényleg géles. A legjobb a hűsítő hatás, imádom. Pattanást, mitesszert nem okoz, másnapra nem tocsog és nem húzódik a bőröm. Engem meggyőzött, továbbra is venni fogom.

Sajnos valahogyan hosszabb távon nem vált be. Vettem még egy flakonnal, de annak máradt a végén kicsi, amit csak tologattam a szekrényben. Egy idő után csak állt a bőrömön, de nem volt elég hidratált, ellenben pattanások jöttek ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 11.

Juccimo

2020. október 23.

Őszinte leszek, eszem ágában sem lenne semmit az arcomra kenni, ami mentás. Száraz az arcbőröm, a mentáról pedig egyből arra asszociálok, hogy szétszárítja a bőrömet.
Ajándékba kaptam egy ilyet, és egyfelől hamar le is járt, másfelől a fenti okokból, én a lábamra kenegetem el, ott nem árt a bőrömnek, sőt, egész jól karban is tartja, a menta miatt még frissíti is picit.
Eredeti funkciójával kapcsolatban nem tudom értékelni, és biztos soha nem fogom megvenni magamtól, így 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Annabella0

2020. július 15.

Nagyon jó az illata, igazi kis frissítő nyári napokon. Nem mellesleg gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet. Jó hidratáló, ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Forrás: truth-in-aging, BFT