PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Tinédzserek pattanásos, netán gyulladt bőrére jobbat nem is tudnék ajánlani. Tisztító, szappanos mosakodás után, kend be az arcodat ezzel a frissítő, hűsítő zselével. Érezni fogod, ahogy bőröd feltelítődik vízzel. Matt felületű, de mégis bársonyos érzetet hagy maga után. Csökkenti a gyulladást, serkenti a vérkeringést. Légy te is menta zselé rajongó! Bízz a természet gyógyító erejében!"

Annabella0

2020. július 15.

Nagyon jó az illata, igazi kis frissítő nyári napokon. Nem mellesleg gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet. Jó hidratáló, ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Nikike20

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

Gyakran viszem fel a bőrömre sminkelés előtt a reggeli rohanásban, gyorsan beszívódik és jöhet a smink. CSODASZER

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

Sarlottha

2020. július 6.

A kozmetikus adott termekmintat citromos öl, de a dm-Ben nem találtam olyat, gondoltam ez is jó lesz. Egyébként tényleg nem rossz, csak nagyon olajos(? !) vagy mi, nem értem, pedig a másik konkrétan tökéletes volt. Nem baj, el fogom használni mert semmi más normális krém nem működik az arcom al, ettől nem csillog, nem lesz zsíros, jobban megnezhetem volna mit veszek, plusz nagyon sokáig elég lesz már most érzem. 😄

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

Fruzsi95

2020. július 4.

Nagyon jó az illata,meg az állaga,de nekem száraz vízhiányos és mondhatni érzékeny bőrre csak kb a masodik alkalomig volt jó,utána kipirosodtam és foltos lett az arcom tőle. És felkenéskor csípett is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

bogarka

2020. július 2.

Teljesen véletlenül vettem, utolsó darabosként leárazva egy bioboltban. Szuper, hogy kevés összetevős. Szérumok fölé régóta keresgéltem valami picit tápláló, de nem zsíros, nehéz krémet éjszakára. Na ez az!Teljesen odavagyok a a hatásáért. Matt, nem kukacosodik, nem nehéz érzetű, ápolja a bőrt. Tényleg géles. A legjobb a hűsítő hatás, imádom. Pattanást, mitesszert nem okoz, másnapra nem tocsog és nem húzódik a bőröm. Engem meggyőzött, továbbra is venni fogom. ( Csomó mást is használok, mint felváltva g&g retinalt, g&g meg ordinary szérumokat) Azt hiszem rábukkantam egy remek termékre, nagyon remélem hogy sokáig hozzájutok, évek óta ilyet kerestem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

PrincessBell

2020. június 21.

Aranyos "krém", igazából a pompom cuccokról mindig ez a szó jut eszembe :)
Nem vagyok tini (sajnos) már, de a pattanásaim azok bőven vannak, jó kis olajos bőrrel megspékelve.
Nyilván nem egy mentolos virágvizes zselétől vártam csodát :D ami nagyon kellemes volt benne, az a frissítő hatása, én hűtőben tartottam és ezzel jól indult a reggel. Az is igaz, hogy matt felületet hagy maga után, bársonyos érzettel. De ez hamar elmúlik.
Semmi extrát nem tudott a bőrömön, de rosszat sem tett. Nyilván nem fogom újravenni csak azért, hogy hamarabb fel tudjak kelni reggel, de nem bántam meg, hogy kipróbáltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Aranyos "krém", igazából a pompom cuccokról mindig ez a szó jut eszembe :)

vattaidori

2020. május 28.

Álmos reggeleken nagyon jó ébresztő! Az illata és a mentolos érzet együtt felfrissít reggel. Estére pont emiatt annyira nem szeretem, de van, hogy véletlenül ez után nyúlok, akkor sincs baj, csak egy kicsit később alszom el.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Bevimici

2020. május 6.

Ezzel jól indul a reggel! A menta egyenesen kirobbantja a szemeidből az álmosságot! Nagyon finom az illata és jól beszívódik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Buklika

2020. február 19.

Már több mint a felét elhasználtam, és nem szeretem. Hamar beszívja a bőröm, de hamar ki is csapódik, kidobja a felszínre.
Vicces, de én a maradékot ajakápolónak fogom elhasználni.
Ez volt a 2. Pom pom krém amit használtam, de nem valószínű, hogy rendelek még tőlük, max a rózsavizes verziót vagy a bb krémet próbálnám még ki, de nem egyhamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

Vicces, de én a maradékot ajakápolónak fogom elhasználni.

norkak

2019. december 20.

Nyáron kerestem egy könnyed krémet, hogy a nagy melegben is hidratált legyen az arcom. Az illata nagyon tetszik, az állaga is szuper, azonban pattanások jelentek meg tőle az arcomon, így nyáron hanyagoltam is használatát. A hidegebb idők beköszöntével ismét elővettem, de megint pattanásos lettem tőle. Heti egyszeri használattal még nem jönnek elő, így csak heti egyszer használom, míg el nem fogy. Nem valószínű, hogy emiatt újraveszem majd. Az illata miatt sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Forrás: truth-in-aging, BFT