PomPom

Ár:   2850 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. szeptember 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű, selymes olaj, mely nem hagy zsíros érzetet. Nem tömíti el a pórusokat. Kis molekula mérete miatt könnyen bejut a bőrbe. Zsíros, fáradt, ráncosodásra hajlamos bőrre.

Fanika

2019. december 7.

Éjszakára használom, velem csodát művel, mondjuk nekem nagyon száraz a bőröm. Az illata betölti az egész hálószobát, de engem nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 7.

Marcipancica

2019. november 30.

Csodálatos az illata, legszívesebben egész nap csak szagolgatnám! Sajnos az arcbőröm kissé zsírosodik tőle, így ott csak télen tudom használni, egyébként ezt leszámítva nagyon szép, kisimult lesz tőle az arcbőröm! Az egyetlen probléma a csomagolás, vigyázzatok vele, hajlamos szivárogni. (Emiatt vontam le egy csillagot.) Újravenném, ha éppen meleg az idő, a dekoltázsomba masszírozom, és a nyakam bőrét ápolom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

szekelyeni

2019. november 17.

neroli zselével együtt vettem és még barátkozunk :) nekem nagyon nehezen szívta a bőröm eleinte, aztán megfeleztem az adagot és vékonyan, jobban szétkenve egészen a dekoltázsomig eldolgozva már jobb volt. csak éjszakára használom, mert kell idő, hogy beszívódjon és az illata nekem nappalra erős. nappalra megy a neroli és így egy hét után, mintha töltődne a bőröm :) a csomagolás borzalmasan gagyi, csak amiatt vonok 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

nonblonde

2019. november 16.

A TBS termékeket cseréletem le 15 év után Pom Pom-ra, egyrészt az áruk miatt , másrészt több Body Shop-os termékben is csalódtam az utóbbi időben, egy óriási lufi az egész. Szóval az az arcszérum nekem hibátlanul működik. Az illata valóban kicsit túl erős, azonban meglepő módon egyáltalán nem irritálta a bőröm. Vagy vizes arcbőrre kenem, vagy virágvizes zselével keverve, így gyönyörűen hidratálja a bőrömet, hamarabb felszíódik. A pipetta nem túl praktikus viszont, és a tégelyt is könnyű kibrorítani, ez igényelne némi újratervezést. Teltebb, feszesebb lett az arcbőröm, ezért nem vonok le pontot a csomagolás miatt :) . Maradok a Pom Pom-nál, bye bye The Body Shop!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

mona82

2019. április 15.

Kicsit tartottam tőle, hogy T vonalon majd zsírosít, de hála istennek nem. Teljesen beszívódik, én is nedves arcbőrre használom minden éjszaka. Finom puha tőle a bőröm, a pórusokat nem tömíti el, nekem az illata is tetszik, bár valóban erőteljes ylang ylang. Kb 3-4 cseppet kenek föl alkalmanként, így jó sokáig elég lesz. Összességében jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

arimer

2019. április 6.

Este teszem fel, nagyon hamar felszivja a borom, szuperjol hidratál, reggelre bababőröm lesz tőle.

Update
Sokadjara idegesitem fel magam a sz-r honlapjuk miatt, komolyan se jelszoval se anelkul nem tudok belepni, se ujat nem kapok, komolyan elkelne nekik egy normalis fejleszto... bocsanat, nem tudom mas is jar e igy veluk, de nagyon zavaro, mikor nagy lelkesen rendelnék...
Emiatt le is vonok egy csillagot...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Update
Emiatt le is vonok egy csillagot...

adrienn9513

2019. április 6.

Este szoktam használni, nagyon kevés kell belőle, szépen hidratál. Az illatát meg lehet szokni, utána már nem zavaró. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

VeronikaB

2019. február 24.

Nekem túl illatos, kifejezetten nem irritál, de valahogy az én arcom nem szereti. Valamint túl zsíros érzetet hagy maga után, lassan szívódik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Dea

2019. január 20.

Update: Egyedül az illata miatt nem venném újra, de ezt leszámítva szerettem...

Update: Nagyon szép a bőröm,ha használom! Vizes arcra kenem fel,így szívódik be a legkönnyebben :) Újravenném :)

Viszonylag erős illata van, nem szívódik be a leggyorsabban, emiatt éjszakára pont tökéletes, viszont a bőröm gyönyörű,puha tőle; nem tömíti el a pórusaimat, jól hidratál, a kombinált bőrömre tökéletes, nagyon kevés kell belőle, ezért sokáig elég, szerintem újravenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Update: Egyedül az illata miatt nem venném újra, de ezt leszámítva szerettem...

BlackVelvet

2018. december 30.

Az illata kicsit sok nekem, de éjszakára használom csak és nem is minden este. Pattanásaim nem lettek tőle, nagyon jól hidratál, de reggel még érzem, hogy az arcomon van, pedig nagyon keveset használok belőle. Olvastam itt, hogy a virágvizes zselébe keverve használják, illetve nedves arcbőrön. Ezúton is köszönöm, ki fogom így is próbálni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Antioxidánsok: Ubiquinone