PomPom

Ár:   2850 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. szeptember 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű, selymes olaj, mely nem hagy zsíros érzetet. Nem tömíti el a pórusokat. Kis molekula mérete miatt könnyen bejut a bőrbe. Zsíros, fáradt, ráncosodásra hajlamos bőrre.

kotfanni

2020. október 9.

Nagyon szeretem! Esténként használom. Kicsit lassan szívódik be, de sokkal frissebbnek érzem a bőröm a használata után.
Hasraütés szerűen választottam ezt a terméket, próba cseresznye módjára, mivel szerettem volna valamivel ápolni az arcbőröm, de sok terméktől sajnos kipattanásosodok. Ez eddig bevált. Könnyű a felvitele, könnyen szétoszlatható.
Az illata kissé erőteljes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Az illata kissé erőteljes.

Edu89

2020. augusztus 10.

Az illata isteni. Tényleg tömény ylang-ylang. Ugyan én nem szeretem ha egy kozmetikumnak erős az illata, (mert az biztos valami adalék, vagy parfüm, ami minden csak nem jó) de ez nagyon fincsi. :) Egész arcra sok, túl olajos, nehéz nekem, szemkörnyékre használtam egy ideig, aztán egy éve csak ott áll. Nem rossz, de nem is egy alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Ginger14

2020. augusztus 9.

Esténként a krémembe szoktam pár cseppet keverni, de különösebb extra hatást nem hozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Etie

2020. július 7.

Az itteni vélemények miatt vettem, a Babor Cleansing Enzyme Cleanser használata utáni száraz feszülő bőrömre.
Vegyes érzéseim vannak, mert szuperül tápláltnak és puhanak érzem tőle az arcom, mintha egységesebb is lenne..de ez a tolakodó illat, mintha egy tömény szauna olajat nyomtam volna az arcomba..kicsit mintha ki is pattogott volna tőle a bőröm. :( párom is megjegyezte, puszit se szívesen ad, pedig épp h csak egy cseppet használok..nem is értem, miért kell egy ARCapoloba egyáltalán illatanyagot tenni, ráadásul ilyen brutálist...🤦🏼‍♀️
Megnezem a másik 2 fajta olajat is, de tuti beleszaglászok még a boltban.
Elhasználom, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Megnezem a másik 2 fajta olajat is, de tuti beleszaglászok még a boltban.
Elhasználom, de újra venni nem fogom.

Juliette Cavill

2020. július 2.

Kombinált bőröm van, és kedvelem a szérum illatát. Mégis olajos sokáig a bőröm tőle és sok mitesszerem lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

ViragS

2020. június 17.

Ez egy csodaszer! Nem tudom melyik összetevőéért van oda annyira a bőröm, de imádja. Egységes lett az arcom felülete és színe, határozottan élettel telibe. Én még enyhén vizes arcra viszek fel 3 cseppet szépen eloszlatva, és az bőven elég neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

chardonay

2020. május 14.

Tegnap érkezett úgyhogy még ismerkedem csak vele, de elsőre nagyon pozitív a véleményem. Hamar beszívja a bőröm és az illata isteni :) A pipetta használatával még barátkoznom kell, ki kell tapasztalni, hogy mennyit vegyek fel egyszerre. Estére tettem fel, szintén Pom-pomos éjszakai krém alá. A kombinált bőröm szárazabb részei szépen beszívták, a T vonalban még éreztem reggel egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Deepy

2020. április 29.

Rendelés mellé kaptam mintát. Erős, karakteres illata van, nekem tetszik. Az illatmentes arczselével nem vesznek össze. A hatása elképesztő: hidratált, feltöltött, egységes bőrfelület, láthatóan halványabb mimikai ráncok. Eddig a Harmatcseppet használtam, azt is imádtam, de ha az elfogy, erre cserélem le

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

Vicuska918

2020. március 8.

A hatásával elégedett vagyok, de az illata számomra túlságosan erős és kellemetlen. Bármennyire keveset viszek fel belőle, nem tudja beszívni a bőröm és így olajos réteget hagy maga után. Internetes vásárlásom mellé ajándékba kaptam egy 10 ml-es mintát. A teljes, 30 ml-es kiszerelést nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Odri

2020. március 3.

Az imádott Mossa arcolaj helyett kellett egy kicsit olcsóbb verzió, és a Pompomot nagyon dícsérte egy barátnőm, így ezt vettem meg. Nappalra sohasem használom, mert az én bőröm nagyon nehezen szívja be, de estére nem rossz. Az illata nem annyira jön be, ahogy az sem, hogy tök olajos érzete van tőle az arcomnak, nem cuppantja úgy be, mint más arcolajokat. Nekem sajnos nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Antioxidánsok: Ubiquinone