PomPom

Ár:   2850 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. szeptember 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű, selymes olaj, mely nem hagy zsíros érzetet. Nem tömíti el a pórusokat. Kis molekula mérete miatt könnyen bejut a bőrbe. Zsíros, fáradt, ráncosodásra hajlamos bőrre.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Sajtmacska

2023. február 8.

nem szívta be rendesen a bőröm, sajnos el is váltak útjaink :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. február 8.

nem szívta be rendesen a bőröm, sajnos el is váltak útjaink :(

AlmásiKriszta

2023. január 9.

Nincs olyan termékük, amit ne próbáltam volna, természetesen a bőrtípusomnak megfelelők közül. Jelenleg is többféle krémet használok, mindenféle variációban. Szeretem ezt a kis olajat is, ilyenkor télen. Én is éjszakára kenem fel, mindig a Neroli virágvizes arczselé után, mert vizes közegben gyorsabban szívódik fel és így a kettő együtt elég ütős, de mivel jobban szeretem az illatmentes arcápolókat, ezért csak négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 9.

Lancia

2022. január 17.

A téli időszakra mindig beszerzem, mert ilyenkor igényli a bőröm a több törődést, és ettől a kis olajtól meg is kapja. Heti 2-3 alkalommal fél szippantásnyi mennyiséget teszek a hidratáló krémembe, és úgy viszem fel, így maradéktalanul beszívódik. Az illata erőteljes, de szerintem kellemes. Akinek érzékeny a bőre és/vagy a szeme, az hagyja ki a szem környékét, mert ha belemegy, hajlamos irritálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 17.

MariaJulianna

2022. január 15.

Tökéletesen helyre hozta a bőrömet. Sima , puha és tiszta az arcom. De azért csak 4 csillag , mert nem értem mi a francért kell 2 féle illatosítóval elrontani ezt a csodaszert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

gettesznye

2021. november 22.

Sokan írják, hogy nem szívja fel a bőrük, ezért nem szeretik - nem tudom, a hivatalos oldalon miért nem tüntetik fel, de én megkérdeztem tőlük, és nedves bőrre kell felvinni. :) És úgy szinte azonnal fel is szívódik.
Nekem bevált, szeretem, este és reggel is működik, bár inkább este használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

Nekem bevált, szeretem, este és reggel is működik, bár inkább este használom.

Dazsarasz

2021. november 4.

Éjszakára bárkinek ajánlom, tökéletes. Nappalra én nem használom, mert smink alapnak szerintem nem jó, és igazából reggelente annyi időm sajnos nincs, hogy kivárjam azt a 10-15 percet míg felszívódik. Illata kellemes, kiszerelése sokáig elég, ár-érték arányban szuper szerintem, főleg a minőségét tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 4.

biondi

2021. október 20.

Tökéletes. :) Az aromavizekkel túlszárított, nem radírozott, bőrhibákkal teli bőrömet néhány radírozás után ez a kis szérum tette rendbe. Egységes a bőrszínem, egészséges a bőröm, puha, ápolt, hidratált, tiszta, szerintem még feszesedett is. :) Az illata is szuper, gyorsan felszívódik, nem túl olajos, pedig T-vonalban zsírosodásra hajlamos a bőröm. Napközbenre és éjszakára is tökéletes, én arcra, nyakra és dekoltázsra is kenem. Tényleg elég néhány csepp, szerintem így is sokáig ki fog tartani. Nagyon örülök neki. Az itteni vélemények alapján vettem meg, és mindenkinek ajánlom, akár érzékeny bőrre is, az enyém nagyon szereti.

(Ha tonik helyett aromavizet/virágvizet használtok, ne hagyjátok rajta a bőrön, mossátok le rögtön meleg vízzel, utána pedig ápolásnak jöhet a szérum/krém.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

SzZsofia

2021. július 12.

Imádom az illatát és az állagát is. Egész gyorsan beszívódik, este szoktam használni főként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

BBFruzsina

2021. június 14.

Régóta szerettem volna egy arcszérumot és nagyon örülök, hogy rátaláltam erre. Iszonyatosan jó! Nagyon puhává és élettel teli lesz tőle az arcbőröm.
Este lefekvés előtt is szoktam használni. Reggel arctisztítás után szoktam felvinni az arcomra a rózsavizes arczselét követően, ezután meg a BBszínezett krémet. Teljesen megvagyok vele elégedve. Nem hivalkodó az illata. Olyan üde és könnyű. Búcsút mondhattam az arcszárazságnak. A legjobb, hogy natúr termék és megfizethető. Minden arcápolóm a POMPOM-tól van. Nem veszek már mást!! ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

somebodyfromthemoon

2021. április 12.

egyáltalán nem ajánlanám érzékenyebb bőrű embereknek, minden egyes alkalommal használat után úgy viszketett a fejem, hogy azt elmondani nem tudom :( a bőröm nem itta be egy éjszaka alatt sem, cserébe sokkal zsírosabb lett az egész fejem...( olyan részeken is, ahol előtte nem volt jellemző) Adtam neki időt, de kukában landolt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Antioxidánsok: Ubiquinone