PomPom

Ár:   2300 Ft és 3400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. november 14.

Ár:   2300 Ft és 3400 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Könnyen kenhető, illatos és gazdag, tápláló habkrém rendkívül érzékeny és száraz bőrre. Sem illóolajat, sem egyéb allergén komponenst nem tartalmaz.

JuliannArt

2020. február 14.

Száraz, érzékeny ekcémás bőr. A még kicsit nedves bőrömre szoktam felkenni, a császárhegemet is ezzel kenegettem, mikor már lehetett. Először a kisebb kiszerelést vettem meg, de most, hogy fogyóban van megrendeltem a nagyobbat. A lábszáram hajlamos pikkelyesre száradni, de azt is nagyon szépen helyrehozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

izabee98

2019. április 11.

Nekem csak úgy issza a bőröm. Szerintem nagyon jó, sokkal jobban puhítja a bőrt, mint a 'sima' testápolók. Az illatát szeretem. A tárolással vagyok én is gondban. Akciósan vettem, hogy kipróbáljam. De ahogy jön a jó idő a szobában már kezd nagyon puhulni, hűtve meg kőkemény lesz :/ Nem csoda, hogy nem kapható nyáron, ami azért elég kár. Ha tudtam volna, hogy ilyen jó, akkor betárolok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

fancsmancs

2018. október 24.

Ajándékba kaptam, nagyon megszerettem. Sokáig elég. A habkrém állag nekem tetszik, sajnos nyáron hagytam megolvadni és a hab állag eltűnt. Így kicsit nehezebb kinyerni a tégelyből. Jól hidratál, kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Boriszka

2018. május 23.

Az illatát nagyon szerettem, igazi természetes kókusz illat 🥥. De nekem ez a habkrém elnevezés olyan csalóka. Se nem hab, se nem krém. Egy kőkemény vaj, amit úgy kell kikapargatni a tégelyből, és úgy is pereg össze-vissza. Bőrre kenve természetesen tömény zsíros, olajos érzés. Képtelenség kivárni, hogy felszívódjon, így nagy részét a ruha törli le. Ezután sok ápoló hatást nem érzek. Natúr szappanos fürdés után használtam testápolóként, viszketett a bőröm utána. Elhasználtam, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

domanybeatrix

2018. január 23.

Már nagyon vártam, hogy végre újra kapható legyen ez a termék, és karácsonyra meg is leptem magam vele.
Az illatával nekem semmi gondom nincs, csak valahogy azt nem találom el, a lakás melyik pontján tároljam... Ha hűvösön van, akkor egyszerűen túl kemény, egyszer melegebb részen maradt, akkor meg felpuhult. :D Most benn van a fűtött szobában, így pont használható az állaga számomra. Zuhanyzás után még vizes testre használom. Nem tapad, nem ragad, és maradéktalanul beszívódik, bár kicsit lassabban, mint a testápoló olaj. A télen a lábamon többször fellépő extrém száraz foltokon is segített eddig, és ha azt nézem, hogy nem kell minden nap használnom, hanem elég csak minden másnap, akkor annyira gyorsan nem is fogy. Örülök, hogy kipróbáltam, kíváncsi lettem a többi habvarázsra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

flamingo-80

2017. december 10.

Nahát, mindenki testre használja ezt a habkrémet? Én elsősorban az arcomra vettem, téli és/vagy szeles napokon alkalmazom a hidratáló után. Nem szabad teljesen száraz bőrre felvinni, mert akkor nem tud beszívódni. Nagyon pici mennyiség elég belőle. Nekem jó szolgálatot tesz ezeken a hideg napokon, és az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

GyIldi

2017. november 6.

Nekem picit túl sok, túl olajos érzetet hagy maga után. A nagyon kiszáradt lábszáramra tökéletes, de a többi testrészemen már túl sok. Az illata elsőre szuper, mint egy Bounty csoki... csak hát ki akar Bounty csokit a testén egész nap... Úgyhogy lényegében a sarkamra és a lábszáramra használom lefekvés előtt, a hatása kétségtelenül szuper, de nem fogom újra vásárolni, inkább egy illatmentes vagy virágillatú Pompom terméket választok legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

mafalda

2017. október 1.

Annyira vártam ezt a krémet, ma végre megérkezett, ez valami FANTASZTIKUS!!!! :D Alig kell belőle kenni, úgyhogy tuti takarékos így megéri az árát. Nagyon hamar beszívódik, és emellett nagyon jól hidratál. Nem hagy ragacsos érzést, mint sok krém, na attól a falra tudnék mászni...Az illata tényleg olyan igazi kókusz nem túl intenzív de mégis érezni.*-* Azt hiszem sosem volt még ilyen klassz testápolóm!

Update, nem tudom mi történt, de mivel nyáron nem használtam megmaradt a fele. Most ahogy használni kezdtem jaaaaj....eleve nem értem mitől van kókusz illata, mikor megtudtam hogy a kókuszolaj illatmentes, a shea vaj meg szintén nem kókusz illatú, tehát mégis van benne illatanyag???!!! Másrészt nem tudom mit szerettem benne azelőtt, mert ahogy használom úgy érzem magam mintha egy csirkét kenegetnék olajjal mielőtt bedobom a sütőbe😂 sajnos az olajos hatás mellett ami egyébként nem szívódik be egyáltalán nem hidratál, száraz érzése marad még a kezemnek is. Így félek hogy megromlott, holott még fél évig szavatos.😢 Ezek után már nem előnye hogy kevés kell belőlle....

Tudom nevetséges de mégis adok plusz egy csillagot, mert az hogy nem ragadok továbbra sem tőle mint általában a testápolóktól, felülmúlhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Pannis

2017. augusztus 23.

Tegnap kaptam meg de azonnal beleszerettem! Először is az illata.. Igazi kókusz, nem az a mű illat ami más kozmetikumokon érezhető, a barátom emiatt meg akarta kóstolni :) Az állaga szuper! Nagyon tetszik, hogy ilyen habos, már a hangja is ahogy belenyúlok ! És szuperül hidratál, este fürdés után kentem be magam vele nagyon spórolva mert már most félek, hogy mi lesz ha elfogy :) reggel is lehetett még érezni az illatát és eltűntek a száraz foltjaim!

Update : a működése változatlanul szuper de az illata... ha egyből beleszagolok jó... de valahogy az ami marad utána miután bekenem..rosszul vagyok tőle .. :/ egy ideje nem használtam emiatt de ez biztosan csak az én hülyeségem, a barátom nem érzi csak én..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

BloodEve

2017. január 18.

Szerintem az összes angyal ezt a habkrémet használja, mert mennyei, mind az illata, mind a hatása.Száraz bőrre isteni!
Könnyed, habos állag igazi kókuszillat, ami egész nap magához ölel.:)

Bővebben:
Állag: lágy krémes hab isteni kókuszillattal
Hatás:csodásan ápol: puha, selymes bőrt varázsol egy éjszaka alatt
Hidratálás: gazdagon táplál, napokig érezni hidratáló hatását, a száraz, hámló részeket szépen eltünteti
Felszívódás/Száradás: A shea vaj miatt picit lassabban szívódik be, jobb vékonyan kenni, mikor vastagabban kentem, lefekvés előtt, akkor a lepedőn foltot hagyott, ezért érdemes várni vele, hogy jobban beszívja a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

Könnyed, habos állag igazi kókuszillat, ami egész nap magához ölel.:)

Bővebben:
Állag: lágy krémes hab isteni kókuszillattal