PomPom

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 3.

Kategória:   Testápolók

Hatékonyan gazdagítja bőrünk szerkeztét, beszívódva regenerálja és megerősíti a bőr védőrétegét valamint antioxidáns összetevői által véd a környezet káros hatásai ellen.

anitaanett

2020. január 2.

Kezdem a negatívumokkal... valóban nagyon gyorsan elfogyott, pedig nem pancsoltam ki, kevesett nyomtam mindig belőle. Az illata nekem kimondottan nem tetszett, olyan mű kókuszos illat, amit még sokáig utána a ruháimon is éreztem. Jobb lett volna, ha semmilyen illata nincs mint ez az illat. Az árát sokallom.
A hidratálása jó volt, de ennyi pénzért meggondolom, hogy megint rendeljek-e belőle. Sajnos nekem nem volt az igazi! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

domanybeatrix

2018. január 23.

Tavaly nyáron próbáltam ki ezt a terméket. Az enyémnek a csomagolása nem olyan volt, mint itt a képen. Az illata számomra nem volt zavaró, picit nedves bőrre kentem zuhanyzás után, gyorsan beszívódott, ami nyáron nagy előny volt számomra. A hatásával is teljesen elégedett voltam, a száraz bőrömnek tetszett. Az egyetlen negatívum, hogy nagyon gyorsan elfogyott. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

CeCeDrake

2017. november 29.

Álom? Rémálom!
Imádom a kókuszt. Óriási csalódás volt, mert alig érezhető az illata és nagyon gyorsan elillan.
A hidratáló hatása nem létezik. Mintha nem használtam volna semmit.
Nehéz eloszlatni.
A szép összetevők ellenére haszontalan termék. Kár érte.
Ráadásul kis mennyiség, az ára ehhez képest kicsit el van szállva.
Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Álom? Rémálom!
A hidratáló hatása nem létezik. Mintha nem használtam volna semmit.
Nehéz eloszlatni.
A szép összetevők ellenére haszontalan termék. Kár érte.
Ráadásul kis mennyiség, az ára ehhez képest kicsit el van szállva.
Sajnálom.

Kmerci

2017. október 2.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá elsőként azért hogy tartós hatást nyújtson a bőrszárazságom ellen...ez sajnos nem sikerült :( Este fürdés után kentem be az egész testem vele kivéve arcom, mert az arcbőröm kombinált és nem mindenhol száraz plusz most pattanásos időszakomban vagyok sajnos..szóval felkentem hozzáteszem nagyon nehezen kenhető szerintem nem lehet szépen eloszlatni, tök jó selymes volt a bőröm aztán mikor felkeltem reggel sehol semmi ugyan úgy száraz volt a bőröm. :( Ennyi pénzért nagyon sajnálom mert amúgy is kis mennyiségről beszélünk..az illata meg kb. nem is létezik..nem veszem újra az biztos jó összetevők ide vagy oda..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Kerekmoni

2017. szeptember 17.

Mióta ezt használom- testre és arcra egyaránt- konkrétan 10 évvel fiatalabb lett a bőröm. Valami fantasztikus! Az illata kicsit furcsa, majdnem h büdös, de a hatása mindent kárpótol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

BloodEve

2017. február 7.

Illat:Kellemes kókusz illata van, hamar semlegesre vált, aki szereti az illatmentes dolgokat, bátran válassza.
Felvitel: a pumpás kiszerelés nagyon praktikus, egy pumpálás egy csepp mennyiségnek felel meg, kényelmes használat, nem vész kárba az olaj.
Állag: olaj, extra gyorsan felszívódik, kb. fél perc alatt,gyors készülődésnél ez nagyon nagy előny.
Ápoló hatása:kellemesen puha tapintású a bőröm,hatásában hasonló, mint a kókuszos habkrém, amit nagyon imádok.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

petoandika

2017. január 3.

Csak mintát próbáltam belőle, az egyébként tetszett. Nagyon finom kókusz illata van, jó puha lesz tőle a bőröm. A kiszerelése viszont szerintem nem annyira praktikus, nem tudom, hogy a teljes kiszerelés milyen, de ha szórófejes akkor szerintem -lévén, hogy olajról van szó- van ennél jobb megoldás is. Összességében egyébként teljesen jó, hamar beszívódik, én imádom az olajat testápolásra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Melcsibabyke

2016. december 17.

Nagyon jó illata van. Teljesen olyan, mint mikor felbontasz egy zacskó kókuszreszeléket. Hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet. Száraz bőrűeknek szívből ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Antioxidánsok: Tocopherol