PomPom

Ár:   2100Ft 2690Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50g 100g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 3.

Ár:   2100Ft 2690Ft
Kiszerelés:   50g 100g
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kókuszkrém extra száraz és érett bőrre.

Vicat

2020. július 20.

Én egyszer használtam, számomra pénzkidobás volt. Száraz bőrömet kentem vele este és alig szívott be belőle valamit. Olajos, ragacsos maradt mindenhol úgyhogy lezuhanyoztam inkább magamról. Sajnálom, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

makka

2019. december 22.

Az illata valami mennyei! Én terhesség alatt a pocakomat kentem vele és nagyon jól hidratálta a bőrömet. Egy picit zsíros, de nem zavaróan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

poisonvert

2019. január 14.

Abszolút az itteni vélemények hatására rendeltem meg, szerintem remekül tettem. Száraz, berepedezett lábbőrömet szépen rendbehozza, nekem tetszik az “olajos állaga”, ahogy testhőmérsékleten megolvad. Kicsit nehezebben kenhető, mint a többi testápoló, de az én bőröm elég hamar beszívja, nem marad utána ragacsos érzet. Az illatan nem tolakodó, nem mű kókusz illat, a gránátalma számomra nem is érződik benne.
Az egyetlen problémám vele, hogy kicsit gyorsan fogy, de ennek ellenére megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

BlackVelvet

2019. január 11.

Az itteni véleményeket olvasva az a gyanúm támadt, hogy én rossz/lejárt terméket kaphattam. Nagyon szeretem a Pompom termékeit, ezért eddig nem kételkedtem. Az enyém furcsa állagú, darabos és valahogy külön válik a szilárd és a folyékony állag. Néztem is, hogy esetleg fel kell keverni, de nem írnak ilyesmit. Az illata pedig... inkább szag. Borzasztó. Itt azt írják, enyhe kókusz, az enyémnek ehhez köze nincs, de ezt is betudtam annak, hogy natúr termék, azoknak előfordul, hogy nem túl kellemes az illatuk. Ettől függetlenül használni fogom, mert a kezem extra száraz és sebes. Este bekenem és még a sebeket is begyógyítja.
Sajnálom, hogy nem tudok 5 csillagot adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Sajnálom, hogy nem tudok 5 csillagot adni.

SophieHarmon

2018. december 4.

Volt már korábban shea vajam, ami különösebben semmit sem csinált az arcommal. Ezt a pom-pomot ajándékba kaptam a rendelésem mellé, és gondoltam teszek vele egy próbát. Az állagán nagyon meglepődtem, kemény sárgás krémre számítottam. Tetszik ez a könnyű, szinte már habos állag. Valamiért az arcom alsó része - szám környékén, államon és oldalán száraz lett a bőröm. Ilyet még nem tapasztaltam, úgyhogy pont jókor jött a segítség. Estére bekenem, és reggelre sokkal szebb. Meg vagyok vele elégedve. Még pattanásom sem lett tőle...érdekes...már használom pár hete. Ezt a kis tégelyt mindenkép el is fogom használni, csak nappalra is kellene valami hidratáló. De ez ötöst kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Havu

2018. december 1.

Tetszik az állaga, hogy viszonylag könnyen beszívódik és az arcom pihe- puha utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Mimik

2018. június 11.

Eléggé csodálkoztam hogy egy ekkora kiszerelésű krém miért kerül ennyibe. De rá kellett jönnöm, hogy teljesen megéri.Nagyon jól beszívódik, és az eléggé száraz lábam nagyon jól helyrehozta már az első alkalommal. Nincs különösebben illata, amit picit sajnálok, de így is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Erina

2017. október 20.

Isteniiiiii!
Abszolút természetes kókusz illata van, és valóban pillanatok alatt segít a száraz bőrön. Egyenlőre csak az 50g-os kiszerelést rendeltem meg, de egy ilyan kis tégely is sokáig elég lesz. Nem kell belőle sokat használni. Kicsit kemény az állaga, de hamar használható állagú lesz ha kicsit a tenyeremben melegítem. Nálam örök darab lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

Isteniiiiii!

LunaFlor

2017. szeptember 26.

Update: Kb. egy hete használom. Elég jó lelohasztotta a pattijaimat, pedig ez nincs is az "előnyei" között, és gyorsan regenerálja a sebeket, a bőröm pedig már nem csak álompuha, de élettel teli és ragyogó is. Hisztis bőrűeknek (pattik ÉS száraz felszín!) meleg szívvel ajánlom!

Nem rég rendeltem meg, mivel elfogyott a jojobás shea vajam, amit imádtam tőlük, így később még updatelem ezt a véleményt. Eddig imádom. Puha, könnyen kenhető, aláhidratálni persze érdemes, ahogy az oldalon is írják - ennek csak technikai oka van, nem hiszem, hogy a bőröm érezné. Az én bőröm speciel hamar felszipkázta, ajakápolónak számomra azért kevéske. Viszont az illata - attól dobtam egy hátast. Olyan, mint egy kókuszos gyümölcssorbet. Legszívesebben kiskanállal esnék neki, annyira ínycsiklandó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

mekhrba

2017. június 23.

Mintát kaptam belőle a rendelésemhez. Télen száraz volt a bőröm,de a PomPom seha vajának köszönhetően most már inkább normálnak mondható, így hirtelen nem tudtam hova használjam, majd Youtube-on láttam, hogy valaki ajakápolóként használta és nagyon bevált neki, így én is kipróbáltam és tényleg hatásos. Nagyon száraz bőrre szerintem tökéletes lehet esti arcápolónak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil