PomPom

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Egyik legkedvesebb szappanunkat, a prémium shea vajas szappant gondoltuk tovább. Ami már önmagában is egy hibátlan szappan. Krémes, tápláló, kellemes nagy habja van, nagyon száraz és ekcémás bőrre is kiváló. Annak érdekében, hogy a hatás még tökéletesebb legyen, kedvenc illatunkat, a trópusi ylang ylang virág buja, édes illatát adtuk még hozzá."

viragbel

2020. július 7.

Kb. két hete kezdtem el használni, és azóta szinte egyáltalán nem kellett mellé testápolóznom. Az érzékeny bőröm miatt nem tudok tusfürdőt használni, a szappanok viszont mindig nagyon száraz és húzódó hatást hagynak maguk után. Ebben az esetben ez egyáltalán nincs meg, nagyon szép és puha utána a bőröm, és semmilyen bőrproblémát vagy gondot nem okozott. Nagyon finom az illata is, de sajnos nekem nem sokáig marad meg a bőrömön. Ennek ellenére edig ez a legjobb szappan amit használtam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon szeretem az illatát, csodás élmény! Tényleg mesebeli! Egyébként én rendeltem egy mini szappan szettet, amiben 6 kicsi szappan volt, így többet ki tudtam próbálni, megszerettem őket. Jól tisztítanak, táplálnak, és nem irritálják a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

deccs91

2018. február 23.

Hát egyáltalán nem vagyok egy szappanos fajta, nem is nagyon hittem benne, de a szappan és a krém együtt csodákra képes. Rendelni fogok még, lehet kipróbálok másik fajtát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

brygi

2018. február 23.

Sok éven keresztül nem szerettem a szappanokat. A száraz bőrömet csak még jobban szárították, viszont ez a szappan teljesen más. Tényleg mesebeli az illata, és egyáltalán nem szárít, puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

selgah

2018. február 7.

nem vagyok nagy megszállottja a mostanság trendi mindentes szupernatúr prémium termékeknek, párszor azért rendeltem már tőlük, köztük ezt a szappant is. az illata kellemes, irritációt nem okozott (bár a szememet picit csípi, miközben mosom az arcom) de amúgy semmi extra. elég drága cuccok ezek, kicsit nagyobb a füstjük mint a lángjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

knoemi

2017. november 9.

A durván ekcémás bőrrel csodákat művel! Nagyon sok drága kencét kipróbáltam, aztán jött a PomPom. Azonnal segít, minden nap egyre szebb lett a bőröm. Finom az illata és kíméletesen ápol. Kapható mini, 30 g-os változatban is és egy nap alatt kiszállítják, így mindenképpen érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

00Martina00

2017. szeptember 28.

Életem első szappanja de nem az utolsó. Mikor először használtam nagyon furcsa tapintású lett az arcom tőle jó értelemben. Eddig csak vízzel mostam meg az arcom meg át töröltem micellás vízzel. De mióta szappanozok a micellás víz kuka....😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

thekaleidoscopecat

2017. január 25.

Életem első szappanja (nyereménycsomagban érkezett), mivel sajnos egyáltalán nem szeretem használni őket. Elég érdekes állaga van, emiatt engem ez a termék sem győzött meg arról, hogy szappanozni kezdjek, de a legelső arcmosás után a szuperérzékeny arcbőrömön nem jelentek meg kiütések, ami mindenképpen jó jel. Csak ezért viszont biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.