PomPom

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 12.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Testápolók

Ghánából származik, hidegen sajtolt, finomítatlan, dezodorálatlan, átható édeskés illatú termék egynesen a Nyugat-Afrikai szavannákról.

Dyana91

2021. február 20.

Nagyon sokrétűen felhasználható ez a shea vaj.Arcra,szemkörnyékre,testre,kézre.Nekem szépen eltűntette a száraz foltokat a kezemről,sőt terhességem alatt a hasamra is kiváló volt.Az ára elég drága,ilyen áron hasonló minőségű shea vajat lehet kapni nagyobb kiszerelésben,ezért nem kap 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

poisonvert

2019. május 28.

Hihetetlenül büdös illata van, de még ez sem tud eltántorítani tőle. A lábamat hiába kenem, jobb időben is berepedezik, száraz és hámlik. Azonban ez a rút kis hínárszagú shea vaj tökéletesen rendbe hozza. Még fürdésnél is érzek egyfajta "vízlepergető" réteget ott, ahol bekentem magam vele. Tény, hogy nehéz vele bánni, mivel úgy kell kikaparni a dobozból, és kéz meleg hatására olvad fel - de ennek is van pozitívuma, hogy nyáron nem fog elolvadni.
És mindezek ellenére teljesen megéri, mert csodát művel a bőrömmel, és amúgy is, a kezemről bármikor lemoshatom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Dorabert

2018. december 6.

Az illata nagyon fura, de nekem csodákat művel a téli hidegben kiszáradt kezemmel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)