PomPom

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 12.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz és ekcémás bőrre.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Panni43

2021. július 1.

Sajnos az illata inkább hasonlít az étolajéhoz de bármilyen kirepedezett bőrt helyrehoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

KonDori

2021. március 9.

A márka egyéb shea vajaihoz képest fura szaga van, mondhatjuk büdösnek, amit gondolom a makadámdió olaja okozhat. Maga a krém elég zsíros állagú, de a kissé vizes bőre kenve nagy része felszívódik. Én inkább télen használom az esti rutin részeként, de nem minden nap. Inkább csak akkor ha nagyon száraz az arcom, viszont a kirepedezett kezekre tökéletes. Így a tégely tartalma sokáig elég. A csomagolás nem túl praktikus, akinek nagyobb a körme szinte úgy kaparja ki a dobozból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Fruzsi95

2020. július 4.

Kicsit fura illata.. (szaga..avas) van és nehezen kiszedhető a dobozból. Kb körömmel lehet kikaparni. De kevés kell belőle,így nem olyan nagy probléma. Az állaga olyan,mint a porcukros vaj. Én úgy szoktam hogy nem túl vastagon felkenem,egy órat rajtahagyom,és utána letöelöm. Nem bántja a bőrömet,egész szépen hidratál,csak azt az avas szagot nem igazán szeretem,amit maga után hagy. Így csak akkor használom,ha nem megyek sehova. Igazából télen leszek igazán kíváncsi a hatására.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

summerrain

2019. augusztus 24.

A dobozon nincs feltüntetve, hogy tisztított shea vajat használtak-e (abban kevesebb a hasznos anyag). Mivel hiányzik a tisztítatlan shea vaj illata, így arra kell következtetnem, hogy tisztítottat használnak.
Még messze volt a lejárat, de egyértelműen avas szaga volt, gondolom, a makadámdióolaj avas volt.
Mégha nem lett volna avas, szerintem akkor is pénzkidobás, ennyi pénzért már kb 150 g finomítatlan shea vajat lehet kapni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Rudelf

2019. augusztus 20.

Alapvetően jó vaj, de kicsit nehezebben kenhető, mint hasonló társai, illetve a csomagolása nem a legszerencsésebb, akinek van egy kicsit is nagy körme az számoljon azzal, hogy csak az alól fogja tudni kibányászni, amit sikerült a tégelyből kiszedni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

makka

2019. augusztus 11.

Nekem kicsit fura az illata és jó zsíros krém, de jól kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Nekem kicsit fura az illata és jó zsíros krém, de jól kenhető.

Yndre

2019. június 21.

Súlyos ekcémámat csak ez a krém tudja kordában tartani. El nem tüntette, de legalább sokat javult a bőröm állapota és kevésbé viszket mióta ezt használom pedig sok mindent kipróbáltam már előtte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

FReka

2019. március 26.

Télen fürdés után mindig viszket a karomon a bőr,arra vettem,de sajnos nem segített,ugyanúgy viszkettem utána. Próbáltam arcra is,de nagyon lassan szívódik be,amivel nem is lenne problémàm,mert ez egy természetes vaj,de sajnos nekem nem is hidratált jól. Emiatt nem akarom lepontozni,mert elhiszem hogy jót tesz a bőrnek,csak nekem nem vált be. Ami pozitívum,hogy alig kell belőle,így az 50 ml is nagyon kiadós. Sógornőmnek adtam végül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Erina

2019. január 31.

Természetes illatú, olyan igazi shea vaj illata van, az állaga elég tömény. A hideg és szeles időben nagyon ki tud száradni a bőröm, de ez a kis csoda rendbe tudja hozni. Nem kell belőle sok, kézben hamar felolvad, gyorsan beszívódik. Nagyon szeretem! Sokáig elég a kis kiszerelésű is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

cintijjja

2019. január 2.

Kibontás után hirtelen -magam sem tudom miért, hiszen mindenmentes termékről van szó😀- meglepődtem az "illatán". Sajnos manapság az ember orra az agyon parfümözött krémekhez van szokva.

Télre rendeltem, mert a hideg hónapokban a kézfejem hajlamos szó szerint véresre kiszáradni. Eddig nem találtam olyan krémet rá, amit elég lenne egy nap 1-2 alkalommal felkennem, de a Pompom shea vaj egyszerűen tökéletes! 💖
Este lefekvés előtt, illetve reggel munkába indulás előtt kenem fel, így bőven elég: idén télen egyszer sem repedezett ki a bőröm.
Mindenképp újra fogom rendelni, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Mindenképp újra fogom rendelni, ha elfogy!

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil