PomPom

Ár:   590 Ft és 1550 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   30 g és 100 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 20.

Ár:   590 Ft és 1550 Ft
Kiszerelés:   30 g és 100 g
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Négy féle formában kapható (normál, szív, virág, mini). Ekcémás bőrre is.

liliomszirom

2019. december 2.

Kellemesen puha a bőröm arctisztítás után. Külön tetszik, hogy a sminket is egy mozdulattal eltávolítja hulladékmentesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

laszti

2019. november 29.

10 éve használok natúr termékeket. A szappan nem szárít, a piacon elérhetőek közül ár-érték aránya a legkiválóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Ascyra

2019. október 17.

Én a páromnak vettem, ekcémás bőrre, azt mondta imádja. Én egyszer megfürdtem vele és arcot mostam a zuhany alatt. A szemembe is került belőle, de erre nem nagyon szoktam ügyelni a bio-termékek használata során (nyilván nem kenem bele direkt, de nem tartok annyira tőle, mint mondjuk egy kemikáliás sampontól). Amit akkor és utána még két órán át éreztem, az nekem végleg elvette a kedvem ettől a szappantól. Ez nem a termék hibája, a párom imádja. Ezért a csillagok járnak.

Update: Az én hülyeségem, hogy belekentem a szemembe anno, de azóta is shea vajas szappant használok. Ez egy gyönyörű csomagolású, valóban natúr termék. Van ennél jobb minőségű azonban a piacon, igaz, hogy nem csillivilli marketing-megálmodott csomagolásban. De fele ennyiért. Csillag továbbra is vonódik emiatt. Nem térnék vissza ehhez, az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

jakabsara

2019. május 21.

Sziasztok! én lassan 2 hete használom ezt a szappant minden reggel és este. Nekem van egy picit viaszos érzete amikor lemosom, de nem sokáig. Nem húzódik, nem ég. Egyenlőre nálam oké.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Szandi0504

2019. április 24.

Finom natúr illata van, nem annyira erős,tolakodó mint a natúr sheavajnak, jól táplálja az arcbőrt is, szoktam használni arcmosáshoz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

mona82

2019. április 15.

Nagy szappanrajongó vagyok, de eddig nem találtam olyat, ami az arcomra is jó lett volna. Ez az első és eddig egyetlen szappan ami nem szárítja, húzza az arcbőröm, napi kétszeri használat mellett sem. Enyhe shea illata van és krémes habja, jól tisztít, öröm vele tisztálkodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

domanybeatrix

2019. április 4.

Enyhén habzik, de az a hab is inkább krémes. Az egyébként is száraz bőrömet nem szárítja tovább, ez nagy pozitívum számomra. Tusoláshoz használom, megfelelően tisztít. Nagyon-nagyon enyhe illata gyorsan el is illan, épp ezért nekem a márka virágoskert szappana jobban tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

vicky93

2019. április 4.

Jelenleg a kedvenc szappanom. Nagyon jó arctisztításra is, mert nem szárítja túl a bőrömet. Kellemes, sűrű, puha habja van (vagy inkább krémje), amivel öröm mosakodni. Eddig egyébként ez az egyetlen szappan, ami mind az arcomra mind az egész testemre megfelelő, így utazáshoz mindig ezt pakolom, így csak egy szappan kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

miri84

2019. január 17.

Rozaceás az arcom, emiatt elég érzékeny. Egy barátnőm ajánlotta ezt a szappant, és bár nem régóta használom, meg vagyok elégedve vele. Nem szárít és a használata után finom, puha a bőröm. Az illata kellemes, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Havu

2018. december 1.

Soha nem mostam még szappannal arcot, de elsőre tetszik. Szeretem, hogy krémes és nem habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.