PomPom

Ár:   590 Ft és 1550 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   30 g és 100 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 20.

Ár:   590 Ft és 1550 Ft
Kiszerelés:   30 g és 100 g
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Négy féle formában kapható (normál, szív, virág, mini). Ekcémás bőrre is.

botykasmunyo

2020. július 13.

4 hônapos kisfiam ekcémás, érzékeny, száraz bőrére használom. Tetőtől-talpig átmosom vele, még a haját is. Egy hét alatt rendbe hozta a kis bőrét, pedig úgy nézett ki szegénykémnek, mintha égési sérülései lettek volna. A kis feje búbjáról is szépen lehozta a koszmó miatt hátramaradt száraz, korpás bőrdarabkákat. Annyira örülök, hogy rátaláltam, így én is kedvet kaptam, hogy kipróbáljam a szappanjaikat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

fitteszter

2020. május 27.

Ezzel a termékkel szerintem nem lehet melléfogni. Csak azért négy csillag, mert rátaláltam egy sörgyártás melléktermékeiből készült szappanra, amihez fogható viszont tényleg nincs extra érzékeny bőrre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Mimiti

2020. május 24.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, és bíztam benne, hogy talán ez fogja majd meghozni a kedvemet a szappanok használatához. Sajnos arcra képtelen vagyok használni, mert iszonyatosan húzódik tőle a bőröm, nem győztem utána hidratálni. Kézmosáshoz használgatom. Egyébként jó az állaga, jól habzik, de az én bőrömmel nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

zdiana

2020. május 10.

Nem értem a kommenteket, akik szerint szárít. A száraz bőrömet annyira táplálja, mint jó fajta testápoló. Megszüntette az állandó viszketést és a húzódó bőrt. Illata nincs. Nagyon jó minőségű szappan, a leghatásosabb, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

yukari99

2020. április 22.

Gyerekeknek való válogatás csomagot vettem a szappanokból. Hát, ha ez a cucc egy gyerek bőréhez érne hamar szét cseszné.
Nagyon csípi a szemeket és az orrot is, szárítja a bőrt.
Kézmosáshoz el lehet használni, de ennyi pénzért, nem ezt várnám. Sajnos bojkotálom a jövőben a Pom Pom termékeket az összes csak drága szemét sajnos, hiába a sok reklám és nagy hype.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Nagyon csípi a szemeket és az orrot is, szárítja a bőrt.

Annabella0

2020. április 13.

Első használatakor nekem is sikerült bele kennem a szemembe. Iszonyatos csíp.
Viszont szépen tisztít, könnyen felhabzik. Használata után muszáj hidratáló krémet feltenni, mert húzódik tőle az arcbőröm.
Ajándék volt a csomagban, így elhasználom de nem valószínű hogy külön megvásárolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

Első használatakor nekem is sikerült bele kennem a szemembe. Iszonyatos csíp.

majtika32

2020. január 19.

Eléggé érzékeny a bőröm gyermekkorom óta. Zuhanyzás után húzódik, mindig testápolózok. Ez után a szappan után csak úgy eszi a testápolót a bőröm, pedig nagy reményeket fűztem a Pompomhoz, mert olyan kis cukin van felépítve az egész marketing. Sajnos már nem csak a szokásos helyen kenegetem magam, hanem az egész testemen a testápolót, másfél hete használom, de már most alig várom, h elfogyjon. Az ismertebb vetélytársánál nem volt ilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

liliomszirom

2019. december 2.

Kellemesen puha a bőröm arctisztítás után. Külön tetszik, hogy a sminket is egy mozdulattal eltávolítja hulladékmentesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

laszti

2019. november 29.

10 éve használok natúr termékeket. A szappan nem szárít, a piacon elérhetőek közül ár-érték aránya a legkiválóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Ascyra

2019. október 17.

Én a páromnak vettem, ekcémás bőrre, azt mondta imádja. Én egyszer megfürdtem vele és arcot mostam a zuhany alatt. A szemembe is került belőle, de erre nem nagyon szoktam ügyelni a bio-termékek használata során (nyilván nem kenem bele direkt, de nem tartok annyira tőle, mint mondjuk egy kemikáliás sampontól). Amit akkor és utána még két órán át éreztem, az nekem végleg elvette a kedvem ettől a szappantól. Ez nem a termék hibája, a párom imádja. Ezért a csillagok járnak.

Update: Az én hülyeségem, hogy belekentem a szemembe anno, de azóta is shea vajas szappant használok. Ez egy gyönyörű csomagolású, valóban natúr termék. Van ennél jobb minőségű azonban a piacon, igaz, hogy nem csillivilli marketing-megálmodott csomagolásban. De fele ennyiért. Csillag továbbra is vonódik emiatt. Nem térnék vissza ehhez, az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.