PomPom

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tápláló kókusztejjel és fertőtlenítő teafaolajjal segíti az arctisztítást.

A kókusztej fantasztikus kozmetikai alapanyag: a víz mellett rengeteg zsiradékot, többféle B- és C-vitamint is tartalmaz, ezen kívül ásványi anyagokat, cukrot és számos fehérjét. A szappan az illatát az erősen fertőtlenítő hatású teafa illóolajtól kapja. Ez az antimikrobás olaj rendkívül hatékony a baktériumok és a gombafertőzések ellen. A pattanások gyulladását okozó kórokozók számát is csökkenti.

Sissy88

2019. március 21.

Szeretem a teafás (natur) termékeket, nekem ez is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Szeretem a teafás (natur) termékeket, nekem ez is bevált.

Kaldi

2018. december 19.

Pattanásos bőrre ajánlották, de nekem új pattanásokat okozott. Bíztam a teafaolajban, és más pompom szappanokkal már voltak pozitív tapasztalataim, de ez nagyon zsírosnak tűnik, ami inkább eltömíti a pórusokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

Erina

2018. október 9.

Nagyon tuti! Csodásan rendbe tette a bőröm. Eddig sem volt jellemző, hogy a pattanások elburjánzanak, de azért előfordul. Viszont mióta ezt a szappant használom, egy db nem jött ki. T vonalban zsíros volt a bőröm, ez is megszűnt. Nagyon nagyon minimálisan húzódik a bőr a használat után, de hát erre meg van levendulás virágvizes zselém 😉 krémes, kellemes illatú habja van. Hetente 2-3 alkalommal használom, 4-5 hónapig simán elég! Aki pedig nem szeretne egyből nagyot venni, lehet kis 50g-ost is rendelni, én minden szappanjukat így teszteltem (vagy a mini szappan csomaggal)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

vikus159357

2017. március 10.

nagyon jó szappan a legkissebb van meg belole de szerintem megveszem nagyban is lemattítja a bort tiszta érzetet nyújt de ha nemhasználok valamilyen hidratálót akkor szárítja a boromet egy ido utan nem rogton én arra szamitottam hogy kókusz illata lesz de sajnos nem sot egyenesen budos de nem baj mert tenyleg nagyon jo es innen lehet tudni hogy termeszetes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.

szilvasitimea

2017. január 30.

Az egyik legjobb arctisztító szappan, amit valaha használtam, a két kedvencemmel: kókusszal és teafával! Imádom. Nagyon szépen tisztítja az arcomat anélkül, hogy szárítaná, vagy húzódna a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.