PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   65 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2018. szeptember 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Bátran állíthatom, hogy száraz bőrödre elkészítettük a tökéletes arcpakolást. Fél évig teszteltük és módosítottuk, hogy a legjobbat adhassuk neked és magunknak, mert azóta mi is csak ezt használjuk. Normál bőrre is nyugodt szívvel ajánljuk, csak jót teszel vele. A benne lévő fehér agyag és az illatos kókuszolaj csodás hatóanyagaival feltölti és ápolja bőrödet."

Ár: 1290 Ft + postaköltség , Eladó: MLotti
Állapot: Néhányszor használt, a képen látható állapotban, Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy időnként Budapesten lehetséges, ajánlott postán maradóként is megoldható

Fiffi

2021. március 8.

Ajándékba kaptam ezt a pakolást, nem használtam még ilyen márkájú terméket. Száraz és elég érzékeny a bőröm, így nagy lelkesen próbáltam ki. Sajnos nagyot csalódtam. Nekem abszolút nem jött be. Már a felkenése se volt kellemes, nagyon ragacsos állagú nehéz kenni és húzta a bőrömet. Ez még elment, akkor estem kétségbe, amikor nem akart lejönni. Végül beálltam a zuhanyba és fél óra zuhanyzás után sikerült levakarnom. Sajnos így is maradt egy ragacsos, olajos utóréteg a bőrömön. Én az előnyeit se éreztem, lehet a sok dörzsölés és sikálás miatt, de nekem kellemetlen száraz, húzódós érzés maradt a pakolás után. Nem hiszem, hogy többször használom. Nagyon szépek az összetevői de szerintem nekem inkább szárította a bőröm, mint hidratálta volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

pannabernadett

2021. február 14.

Hasznos kis pakolás, nagyon jól tud esni, amikor már túl száraznak érzem a bőröm. Illata nem igazán van, aminek kifejezetten örülök, hisz így nincs minek irritálnia az arcbőrömet. Lemosás után marad egy zsírosabb érzet az arcon, amit én nem bánok, mert legalább a bőröm nem húzódik a használat után. Emiatt azonban esténként szoktam felkenni. Én nem vettem észre kifejezetten hosszabb távú jótékony hatást, pedig már 2 hónapja használom, legalább heti egyszer. Egy átmulatott este után viszont életmentó tud lenni ez a kis pakolás. Bizonytalan vagyok, hogy újraveszem-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 14.

anikof88

2021. január 22.

Szuper kis pakolás. Nagyon puha lesz az arcom tőle,nem irritál. A lemosás akkor nehezebb,ha sokáig rajta hagyom az arcomon. Amúgy simán lejön.
Szeretem a pompom termékeket,mert nem irtitálja az érzékeny bőrömet,viszont nagyon hamar megromlanak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

klau99

2020. december 22.

Én először a fehéragyag tartalma miatt vásároltam. Nekem nagyon jó volt a kombinált bőrömre, ahol kellett hidratált, ahol pedig szárítani kellett ott szárított. Nagyon puha lemosás után tőle a bőröm, és az illata is kellemes. A lemosása miatt adok csak 4 csillagot, mert a sok jó ellenére viszonylag nehéz lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

KrisztinaBP

Korcsoport: >54
2020. december 19.

Én sem tudom rendesen lemosni. Igaz, hogy puha érzetű utána a bőröm, de ez szerintem csak a rárakodott és le nem mosható rétegtől van. Ha este használom még reggel is halálsápadt vagyok a fehér színétől, pedig alaposan próbálom lemosni. Reggel pedig egyáltalán nem lehet feltenni, mert sminkelni nem lehet rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. december 19.

halftheworldaway

2020. december 8.

Az én kombinált bőrömre így télen ez a legjobb maszk. Az olajosabb részeket tisztítja, a szárazakat pedig hidratálja. Érezni az állagán és a hatásásn is, hogy agyagos maszk, de nem szárítja szét a fejem. A lemosással kapcsolatos panaszokat nem értem, nekem egy langyos vizes kozmetikai szivaccsal egyszerűen lejön. Hetente többször is szoktam használni, az olajos lemosó után és a vizes lemosó előtt. Kicsinek tűnik a doboz, de valójában rengeteg használatra elég. Biztosan újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

GoldenJasmine

2020. október 11.

Megvettem, mert más Pom Pom termékkel már meg voltam elégedve, ez viszont kicsit csalódás volt. Az összetevői jók meg minden, de az arcról lemosni borzasztóan nehéz.

Update: az idők során kitaktizáztam, hogyan lehet egyszerűen és gyorsan lemosni, ezért egy csillagot javítok rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Vicat

2020. július 20.

Én nagyon szeretem ezt a terméket! Szuperjól elkenhető, kicsit nehezebben leszedhető, de utána nagyon kellemes, puha érzetű az arcbőröm. Nem is szoktam kenni utána semmit, mert olyan jó érzést hagy maga után. A száraz arcbőrömnek nagyon jót tesz.
Nekem nem száradt be soha a tégelybe, az illata is kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Nekem nem száradt be soha a tégelybe, az illata is kellemes.

MLotti

2020. április 27.

Érdekes kis termék ez. Nekem kicsit nehéz felapplikálni, mivel elég tömény, de utána akár 1 órát is elvagyok benne, mivel nem folyik, nem csöpög, kényelmes viselet. Utána alapos lemosást igényel, hogy ne hagyjon zsíros filmréteget a bőrön. A hatása olyan átlagoska. Az illata nekem időnként kicsit zavaró, kókuszosabbra számítottam. Ami nagyon pozitív benne, hogy nem kell minden egyes használatkor egy műanyag tasakot kikukázni, mint az egyszer használatos maszkok esetében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

yukari99

2020. április 22.

Semmit nem ér, lemosni lehetetlen. Kb. zsírral is kenhetném a fejem e helyett, pontosan olyan az állaga és talán a hatása is.

Sokkal olcsóbban vannak ezerszer jobb termékek a piacon. Senkinek se ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Sokkal olcsóbban vannak ezerszer jobb termékek a piacon. Senkinek se ajánlom.

Kaolin 0 0