PomPom

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Kategória:   Szappanok

"Szicília, a Földközi-tenger legnagyobb szigete. Ez a mediterrán sziget csodálatos tájakat rejt, de nem csak a látnivalók, hanem az illatok, a hangulat is magával ragadó Dél-Olaszországban. Ezt az életérzést sűrítettük bele ebbe a vidám szappanba. Illata virágos és citrusos illatjegyeket is hordoz, akár csak maga a sziget. Enyhén száraz, normál és kombinált bőrre ajánljuk."

Liara0826

2020. június 24.

Végre beszereztem belőle 1 évnyi nézegetés után. Mindig is érdekelt ez a szappan, de a többi is :D. Most viszont kezdek a végére érni, szinte már mindent kipróbáltam és nagyon sok kedvencem lett. Nagyon jó velük kezet mosni, fürdeni, sőt többel arcot is mostam sokszor.
Ennek kifejezetten jó illata van, a megnevezés nagyon találó rá. Ez is egy remek szappan, biztos újra veszem még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

S.K

2019. május 26.

Nagyon jó illata van, igényes csomagolásban. Jól tisztít, hozza a natúr szappanok színvonalát. Az ára viszont - akárhogy is nézem - baromi magas! Ezt nem is értem igazán. Tudom a Manna is ilyen árban van, de ami sok az sok. (Mindkét esetben.)

Update: Nagyon jó ez a szappan! Bármennyire előítéletes voltam vele kapcsolatban, meg kell követnem magam. Egyáltalán nem szárít, kifejezetten jó vele fürdeni. Klasszisokkal jobb, mint a Manna szappanok. Muszájból választottam ezt (volt egy ajándékutalványom) és azt kell mondjam jó választás volt. Pont a régebbi rossz natúr szappanok miatt nem akartam vele próbálkozni, de be kell látnom lehet ilyen szappant is gyártani! Így már az ára sem fáj annyira. Ja, és puha bőrt eredményez!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Rudelf

2019. április 15.

Nekem ez volt az első natúr szappanom, és az első Pompom termékem is, és teljes szerelem lett elsőre. Nekem nagyon tetszik az Ylang ylang illat, viszont erősen érződik, úgyhogy akinek az nem tetszik, ne is vegye meg. Nagyon jól tisztít, nem zsírosít,nem lettek pattanásaim sem, simán veri a drága arclemosókat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.