PomPom

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Bármilyen hihetetlen, de ennek a csodás szappannak a fele tengeri só, mégis eszméletlen jól habzik! Mindezt a benne lévő kókuszvaj és az extra sok bőrtápláló ricinusolaj megfelelő kombinációjának köszönheti. A sónak ezernyi jótékony hatása van, ezért többféle sószappant is készítettünk. Ez a szappan egy natúr illatú tengeri sószappan. Zsíros, pattanásos, korpás szeborreás és normál bőrre ajánljuk. Kamaszkori pattanások kezelésére is ez a legjobb választás."

vviktoria

2020. augusztus 7.

Nem értem a kommentelőket, persze hogy csíp, hiszen só van benne. Az lenne fura, ha nem csípne, mert akkor kamu lenne a neve és marketing szöveg is. Én nem tudom ki mire számított :D
Tényleg nem habzik, de én nem bánom. Inkább ne legyen habzó, mint hogy SLS legyen benne. Plusz az hogy kevésbé habzik is bizonyítja, hogy nem sajnálták a sót belőle. Fogamzásgátló letétele után a vállam, hátam arcom tele lett pattanással. 5 hónap alatt rengeteg minden próbáltam és csak ez segített eddig. Pár nap után nagyon látványosan csökkentek a patik a vállalom hátamon. Egyelőre még jönnek ki újak, azt nem akadályozta meg, de nagyon picire összehúzza őket, nem gyulladnak be, gyorsan elmúlnak. Hidratáló nekem kell utána, mert alapból száraz a bőröm.
Arcra a kritikus helyekre használom 4-5 pattanás volt egymás mellett 3 napja, jó nagyok, most már alig látszanak! :) Nálam 5 csillag, teafaolajat is probáltam előtte, ez sokkal hatásosabb nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

beautyguru99

2020. július 17.

Használat után érezhetően sokkal tisztább az arcom, a pattanásos bőröm pirosságát is csökkenti. Reggel és este használtam, esténként pedig hidratáltam utána, így nem szárította ki a bőrömet sem. Ár-érték arányban jó kis termék. Nekem a habzása is megfelelő volt, bő víz mellett megfelelő mennyiségű termék került a kezemre. Nem kell belőle sok, így tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

Nikike20

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

Szerelem volt első alkalom után (bár kicsit csípett) reggelre erre már nem is emlékeztem :) Szépen mattította a bőrömet, a hátamra is szoktam használni a kritikus állapotokban, szép hatást érek el vele. CSODASZER

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

TheNancy07

2020. június 9.

Egyenlőre még tesztelem, de napi szinten használom kétszer, mert eléggé zsírosodik a homlokom és lett pár pattanásom. Tényleg nagyon nehezen habzik, és amíg teljesen új volt kellemetlen volt habosítani a kezemmel. De az ötödik használatra már egész tűrhető kezd lenni. Hatását nézve, nem szárít nagyon durván, kicsit igen, de nem vészes. Bőrre gyakorolt hatása alapján pedig a gyulladt pattanásokat enyhítette, és gyorsabban szívódnak fel. Nem rossz, meglátjuk a hosszútávú hatását.

UP: Nos, eltelt jó pár hét, és minden nap használtam. Habzására rájöttem, kicsit meleg vízben kell a tenyérben habosítani és utána szépen habzik. Miután sikerült kellő mennyiségű szappant a kezembe dörzsölni, az arcomra kenem, jól átmasszírozom a kritikus részeket, rajta hagyom pár másodpercig és langyos vízzel lemosom. Az eredmény pár hét után remek! Nem szárít, pedig még direkt rajta is hagyom, hogy had szárítsa a fejem :D A pattanások nem gyulladnak be, lehúzza őket. Matt, kevésbé zsíros vagy kifénylő a homlokom. Plusz (valszeg a só miatt) puha lesz az arcbőröm, mint arcradír után. Szóval ez egy jó vétel volt!

UP: Na hát a végét lehetetlenség volt elhasználni, abszolút kimerült a habzása bárhogy trükköztem... Bosszantó -1 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Katouche

2020. március 19.

Az első pompom szappanom, normál bőrre gondotlam kipróbálom. Ééés nagyon tuti! De jól kell használni: nekem a legjobban a szappan és arc kontakt jön be, de próbáltam arclemosó korongon (varrott) és ott is egész jó. Nem habzik annyira, és egyébként tényleg a só dolgozik, mivel pirosodik néhol az arcom. Ezért 2 naponta használom este, és utána arcápolót teszek fel (bűbáj arcszérum-nálam elmúlik a pír rögtön), és így valami isteni, amit művel az arcbőrömmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

Kispanda

2019. szeptember 25.

azon kívül, hogy sós és durva, nem igazán csinál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

azon kívül, hogy sós és durva, nem igazán csinál semmit.

Szinella

2019. május 28.

Nem habzik. Viszont szépen tisztít. Kellemes érzést hagy a bőrön. A legtöbb zsíros bőrre való arctisztítóval ellentétben nem szárítja ki az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Rudelf

2019. április 15.

Jól tisztít, de annyira nem habzik jól, mint más Pompom szappan, és úgy összességében nem lett a kedvenc, de a várt hatásokat hozza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Manitabarbara

2017. december 11.

Nem rossz,de tényleg nem habzik jól.Illetve nekem szárítja a bőröm, piros lesz főleg az orr környékén. Illata különösebben nincs.Heti 1-2 alkalommal használom, hogy ne száradjon annyira tőle a bőröm. A mini változat is sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 11.

cheerface

2017. augusztus 12.

Nagyon tiszta érzést hagy maga után, ez volt az első natúrszappan, amit kipróbáltam, de tetszett a hatása :) Nehéz kezelni, nehezen habzik, de mikor sikerül utána tényleg nagyon szépen tisztít, de nem szárít. Utána a virágvizes zseléket használom, így jó kombó a gyulladt, pattanásos bőrre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.