PomPom

Ár:   2800Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. november 9.

Ár:   2800Ft
Kiszerelés:   100ml
Kategória:   Testápolók

Ekcémás bőrre gyógyír, még akkor sem csípi ha víz éri.

SugarB

2019. október 22.

UPDATE: TMI következik, de hátha valaki küzd hasonló problémával: Nem akartam beletörődni, hogy ennyire nem szeretem az állagát, és annyian írtátok itt, hogy máshogy használjátok, hogy tettem vele egy újabb próbát. Sajnos nekem a fenekemen sokszor vannak kisebb piros pattanások, pöttyök, amik nagyon idegesítőek tudnak lenni (sorry not sorry tényleg hátha másnak is van így), szóval gondoltam egyet és felkentem oda, illetve a combom hátsó részére ott is sokszor kipattogzik a bőröm. Valamiért ezeken a területeken sokkal jobban viseltem az állagát, nem volt zavaró mint pl háton/karon, és láss csodát 2-3 nap alatt nyom nélkül eltüntette a kis pattanásokat, és sokkal puhább is lett a bőröm, pedig le sem mostam a maradékot, csak áttöröltem egy törölközővel. Hogy nem gondoltam erre előbb?? Szóval szépen feljebb pontozom, mert túl szigorúan pontoztam le (bűntudatom is volt, mégiscsak POMPOM és szeretem a termékeit :D) Teszi a dolgát, ha valaki elviseli magán. Újra nem hiszem, hogy veszem, de örülök, hogy találtam rá felhasználási módot.

Benn csücsül a polcomon, nem tudom szeretni. A hátamon fel-feltűnő sebes pattanások miatt vettem, de nekem szörnyen kényelmetlen a használata...csíp a só (erre mondjuk felkészültem), rajta marad a bőrömön, úgy potyog le, a krém részét szinte nem is érezni, mintha tömény sóval kenegetném magam. Szárítani szárít, de más is megteszi, amit negyede nem ilyen kellemetlen használni....Néha a lábam radírozom vele, annak egész jól működik, de az arcomon és a hátamon nem szeretem használni. Előre érzem, hogy meg fog romlani a polcon, ha valakinek kell ingyen és bérmentve viheti. Szeretem a POMPOM termékeket, ez volt az első amivel én melléfogtam. Ettől még másnak működhet, de nekem ez az állag taszító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Reccha

2019. szeptember 19.

Én már elég régóta használom ezt a terméket, néztem, hogy milyen véleményeket írtak előttem és nem igazán értek vele egyet. Persze először kicsit fura a só, de elég belőle egy nagyon picit kenni és azt szétoszlatni, nem kell annyit tenni, hogy megfogjon mindent. Nekem ez tette rendbe a bőrömet, azóta mióta ezt használom alig vannak pattanások az arcomon. Minden este lefekvés előtt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

narancsik

2018. november 16.

Most vettem akciósan bioboltban, kipróbálni. Nagyon nem ilyet képzeltem, hanem valami lágy, habos krémet, semmiképp nem érzékelhető sószemcsékkel... először elszomorodtam, hogy kidobott pénz, de adtam esélyt. Elolvastam az oldalon, ott javasolták a só óvatos letörlését kis idő után. Napoalra nyilván esélytelen, csupa zsír-alapú, de éjszakára azt kell mondjam, nem rossz. Nyugtat, táplál, a pattikra is jó hatással van. A sót én lefekvés előtt egy szalvétával letörölgetem, a szemkörnyéket meg persze kihagyom. Olyan inkább, mint egy maszk. De újra nem venném. Maradok a szerelmeimnél, a PomPom viragvizes zseléknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

zsofiab

2017. december 12.

Nagyon vártam ezt a krémet, hogy javítson a bőröm állapotán. Hát meg is érkezett, és nagyon meglepődtem, hogy konkétan durva sót tartalmaz. Arra számítottam, hogy van a termékben só, mivel ez a neve, de úgy gondoltam, hogy csak tartalmazza és nem pedig beleborítják és elkeverik a sós kifli tetejére szánt sódarabokat. Ezek a darabkák nyilván nem szívódnak be az ember bőrébe hanem ott maradnak. Kenés közben a padlóra is hullik, erre rávenni a ruhát vagy a pizsmát lehetetlen. Éjszakára kentem fel, az egész ágy csupa só volt, mintha morzsában feküdnék éjszaka. Egyébként ha nem lenne ez a sós mizéria, valószínüleg ez lenne a kedvenc krémem, mert nagyon tetszik benne, hogy nincs semmilyen illata, nem hagy a ruhámon kellemetlen állott krém szagot, de így nem lehet szerintem sajnos használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Momiji

2017. október 12.

Ha a só nem lenne benne, tökéletes lenne. De így... Kiül a só a kezemre, és törölgethetem róla. Nagyon bosszantó ez a sok sódarab. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Krisz93

2016. november 13.

hm... nem mondanám, hogy ez egy rossz termék, mert hatását tekintve teljesen helyt állt, ugyanakkor a sótartalom miatt nem homogén, egységes a szerkezete, felkenéskor nem szívódik teljesen be, és a sótartalom kiválik a bőrön (olyan mintha valamilyen radírozó krémet kennél föl, és ott maradnának a szemcsék a bőröd tetején)
mivel én éjszakai krémként akartam használni, az, hogy nem szívódik be, nagyon nem jó (a fehér kis szemcsék utána ott lesznek a ruhán, ágyon, stb)
sajnos emiatt nem tudom olyan jóra értékelni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

sajnos emiatt nem tudom olyan jóra értékelni :(

Emolliensek: Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil