PomPom

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Testápolók

Száraz, érzékeny ez az egyik legjobb tápláló testolaj. Száraz felszínű, korpás-szeborreás túlzott faggyúmirigy termelődésű bőrre is tökéletes mert regenerálja a bőrfelszín védőrétegét. Normál bőrre is.

titike92

2017. december 23.

Maga az álom. Nem régóta használom nagyon kellemes az illata és szépen hidratálja a bőröm. Rengeteg testápolót próbáltam már de eddig ez a kedvencem!
Ami szomorú az az hogy sajnos kicsi kiszerelésben van ami drága is és sajnos ha naponta használja az ember 1hét alatt elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

ancsi97

2017. augusztus 17.

Az ylang-ylang egy elég sok oldalú olaj ezért szerettem volna kipróbálni. Az olaj hihetetlenül folyós,nem az a jól kenhető fajta,ha valaki este használja(máskor pedig nem is ajánlanám) akkor minden olyan lesz,nem szivódik be gyorsan. Az illatával én is még próbálok megbékélni,de az tény,hogy köze sincs az egzotikus illatokhoz. A hatása miatt azért 3*-ot mindenképp megér,szépen feltölti a vizhiányos bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

mafalda

2017. március 7.

Mintát kaptam, de annak olyan iszonyatos kátrány szaga volt, h ki kellett dobnom, csak remélem h nem az ylang ylang....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil