Pond's

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kisebb üzletek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: taevi, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Lelőhely:   kisebb üzletek
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratálja, táplálja a száraz bőrt.

Ecsetke

2019. június 25.

Nagyon sok éven keresztül ezt használtam nyáron, mert könnyű az állaga és a legnagyobb melegben is gyorsan beszívódott, nem izzadtam le és a bőröm is jó puha lett tőle. A tetejébe még az illata is nagyon jó volt. Nagyon sajnálom, hogy megszűnt, mert azóta se találtam ehhez hasonló állagú testápolót a nyárra. Aki igen, kérem, írja meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

taevi

Korcsoport: >54
2016. augusztus 27.

Kiváló termék, könnyen felszívódik, kellemes illatú és ami a leglényegesebb nagyon jól hidratálja a száraz bőrt. Most használtam először, de biztosan újra fogom vásárolni. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 27.