Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2011. november 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

gyooongyi

2018. december 7.

Rajtam nagyon finomságos. Most már van belőle fújósom, hála Tamcsinak, és azon lendülettel dobra vertem a L'heure bleue-m. Van bennük valami közös, csak ez utóbbit mindig túl soknak éreztem. De mégis nagyon szerettem, mert emlékeztetett gyerekkorunk illatos tolljára és egy tubusos kézi mosószerre (nem is volt több, csak egy féle:-), mindig azt vittem ha táborozni mentem.
Eddig azt hittem, ez a jellegzetes jegy(a Samsarában is ezt érzem) az ylang-ylang, de akkor inkább a naracsvirág vagy neroli? Csoda tudja...
Jót tesz neki a megszokott púderes-íriszes alap, fémesség alig. Szeretem ezt a sorozatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

2013. július 29.

szerintem is büdös!Ajándékba kaptam de sose használom, olyan tömény nyanyás illata van.

horzso

2011. november 19.

Szerintem egyszerűen büdös. Soha nem tudnám használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 19.

Szerintem egyszerűen büdös. Soha nem tudnám használni.

annapanni

2011. november 6.

Nagyon intenzív, narancsos változata az alap Infusion íriszes illatnak. Utólag szagolva az sokkal jobb. Amikor tudom, hogy találkozom azzal a barátnőmmel akitől kaptam - befújom vele magam, de nagyon idegenül hat rajtam. Egy üzletasszony típusú, erőteljes narancsvirágos-kölnivizes esti illat. Az EdP nagyon tartós és mindenki másnak tetszik rajtam kívül. Csak ezért -2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 6.